"Динамо" обіграло "Рух" у матчі Прем'єр-ліги

Кияни наздогнали "Шахтар" за втраченими очками

У неділю в Києві, на стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського відбувся матч 15-го туру Прем'єр-ліги, в якому київське "Динамо" приймало львівський "Рух".

Джерело: УПЛ

Подробиці: Матч закінчився впевненою перемогою господарів поля з рахунком 2:0. Доля матчу була вирішена ще в першому таймі.

Голи у складі "Динамо" забили Тимчик (6-та хвилина) і Кабаєв (43).

Детальніше: Уже на самому початку гри, на 6-й хвилині, воротар львоян Герета під тиском гравця "Динамо" віддав неточний пас, Тимчик зіграв на перехопленні й завдав удару приблизно з 20 метрів. Герета пропустив гол під руками в ближній кут.

А наприкінці 45-хвилинки Герета під пресингом віддав пас на Підгурського, того одразу "накрив" Кабаєв, який відібрав м'яч, увійшов у штрафний майданчик і пробив точно в дальній кут воріт.

У другому таймі кияни спокійно довели матч до перемоги.

Таким чином, "Динамо" перемістилося з 8-го на 6-те місце в таблиці, набравши 22 очки. У "Руху" 24 бали і 5-те місце.