Ярослава Магучіх здобула золото на Чемпіонаті Європи

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучих здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Римі.

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Спортсменка взяла з першої спроби висоти 190, 195, 197 і 199 см, а з другої 201 см і випередила у підсумковому протоколі 18-річну сербку Ангеліну Топіч.

У свою чергу стрибунка Ірина Геращенко виграла свою першу медаль чемпіонатів Європи, подолавши з третьої спроби 1.95 м. Вона завоювала бронзу.

На чемпіонаті Європи в Римі Михайло Кохан став бронзовим призером чемпіонату, метнувши молота на 80.18 м.

Чемпіонат Європи з легкої атлетики 2024 проводиться 7-12 червня в Римі на Олімпійському стадіоні. Рішення про надання італійській столиці права проводити європейську легкоатлетичну першість було прийнято Радою Європейської легкоатлетичної асоціації 10 листопада 2020.

Раніше ми публікували календар Євро-2024.

• Вас також може зацікавити:

Усик показав Тайсону Ф'юрі, хто справжній король боксу: відео бою

Усик – Ф'юрі: відео найкращих моментів бою

Це для України та солдатів, які захищають нашу землю – абсолютний чемпіон Олександр Усик