Паралімпіада-2024: українці здобули 11-ту золоту медаль

На Паралімпійських іграх-2024 у Парижі українцям вдалося завоювати одинадцяту золоту медаль. Чергову нагороду здобув плавець Андрій Трусов, ставши чемпіоном на 50-метрівці вільним стилем (клас S7).

Про це повідомляє sport.ua

Зазначається, що у фінальному запливі спортсмен здолав дистанцію, встановивши світовий рекорд – 26,38 секунди.

Для Трусова це четверта медаль на Паралімпіаді та перша золота. Раніше виграв три срібні нагороди: на 200 м - комплексним стилем, на 400 м - вільним стилем і 100 м - на спині.

Тепер у скарбничці української збірної налічується 50 медалей на Паралімпіаді-2024: 11 золотих, 18 срібних та 21 бронзова.

Україна посіла восьме місце у загальному медальному заліку та йде п'ятою за числом виграних нагород.

Паралімпійські ігри-2024 триватимуть до 8 вересня.

Раніше ми писали, що на шостий день Паралімпійський ігор у Парижі збірна України завоювала 10 медалей у плаванні, легкій атлетиці та фехтуванні: 4 золоті, 3 срібні та 3 бронзові.