Україні потрібно перемагати - Італія обіграла Македонію у відборі Євро-2024

У вирішальному матчі команду Сергія Реброва влаштує тільки виграш над італійцями

У Римі на "Стадіо Олімпіко" завершився матч відбіркового турніру чемпіонату Європи з футболу між збірними Італії та Північної Македонії.

Джерело: УЄФА

Подробиці: Матч завершився з рахунком 5:2 на користь італійської команди. На голи в першому таймі Дарміана та К'єзи (дубль), у другому таймі дублем відповів Атанасов, який відродив було інтригу. Але точні удари Распадорі та Ель-Шараві підвели риску під грою.

І тепер збірній України потрібна лише перемога в номінально домашньому матчі останнього туру групового етапу, який відбудеться 20 листопада в Гельзенкірхені (Німеччина).

Детальніше: Переважною перевагою в першій половині володіли футболісти італійської збірної, які зуміли відправити у ворота команди Північної Македонії три м'ячі без відповіді. Крім того, ще й Жоржиньо вкотре не зумів реалізувати пенальті.

І за другому таймі потрібно було дружині Спаллетті дуже постаратися для того, щоб таку перевагу розбазарити. Втім, у них майже вийшло. "Скуадра адзурра" явно скинула оберти і навіть перший пропущений гол після красивого удару Атанасова не спонукала господарів грати активніше. А потім Атанасов забив другий гол, що обіцяло "спекотну" кінцівку гри.

Проте Джакомо Распадорі забив четвертий гол, а вже в доданий арбітром час Ель-Шараві забив сьомий гол у матчі.

Таким чином, у збірної Англії 19 очок, Італії та України - по 13, Північної Македонії - 7, Мальти - 0. В останньому турі Англія зіграє з Північною Македонією, а Україна прийме на своєму полі італійську команду. Для того, щоб посісти 2-ге місце, українцям потрібна тільки перемога, адже в матчі першого кола в Мілані на "Сан-Сіро" перемогу здобула команда Італії і має перевагу за особистими зустрічами.