"Зоря" програла "Генту" і втратила шанси на плей-оф Ліги конференцій

Матч у Бельгії завершився розгромом української команди з рахунком 4:1

У Генті завершився матч 5-го туру групового етапу Ліги конференцій, в якому місцевий "Гент" приймав на своєму полі луганську "Зорю".

Джерело: УЄФА

Подробиці: Матч завершився з рахунком 4:1 на користь бельгійської команди.

"Зоря" чинила опір лише в першому таймі, який програла з мінімальним рахунком 0:1. А вже після перерви господарі поля довели до розгрому.

Детальніше: Рахунок у матчі на 20-й хвилині гри відкрив Малік Фофана. Після чого на 49-й хвилині, на самому початку другого тайму, Арсеній Батагов зрізав м'яч у свої ворота і, тим самим, забив другий гол за бельгійську команду. Після чого Гіфт Орбан на 55-й хвилині довів рахунок до великого, а Омрі Гандельман на 75-й хвилині забив четвертий гол у складі "Гента".

"Зоря" забила свій єдиний гол на 82-й хвилині, коли точного удару завдав Денис Нагнойний.

Таким чином, "Зоря" набрала 13 очок, очолила таблицю Групи В після 5-го туру, випереджаючи ізраїльський "Маккабі" (Тель-Авів) - 12, "Зорю" - 4, та ісландський "Брейдаблік" - 0.

"Гент" і "Маккабі" достроково гарантували собі вихід у плей-оф, а "Зоря" і "Брейдаблік" після 6-го туру і закінчення групового етапу завершать єврокубкову компанію в сезоні2023/24.