БФ молодіжної ініціативи «Надія» забезпечили прифронтові лікарні сучасним обладнанням
Лікарні, що знаходяться у безпосередній близькості до лінії фронту, отримали у своє розпорядження потрібне новітнє медичне обладнання.
Ця велика гуманітарна місія виконана завдяки співпраці БФ молодіжної ініціативи «Надія», Фонду Дениса Парамонова та їх партнерів
Медичні заклади у Донецькій, Харківській, Дніпропетровській та Чернігівській областях отримали апарати для штучної вентиляції легень, штучні нирки Prismaflex, а також апарати для непрямого масажу серця EasyPulse. Крім цього, їм надано апарати для вакуумної терапії і зарядні станції.
За словами засновника благодійного фонду та мецената Дениса Парамонова, сьогодні саме прифронтові лікарні мають отримувати підвищену увагу від усіх, хто хоче допомогти.
У свою чергу голова наглядової ради фонду «Надія», перший заступник парламентського Комітету з питань здоровʼя нації Валерій Дубіль зазначив, що подібні гуманітарні місії виконуються не вперше саме у прифронтових областях країни, де в лікарнях рятують життя поранених захисників України та цивільних.
«Завдяки обʼєднанню зусиль з Фондом Дениса Парамонова ми змогли посилити медиків, яким передали 4 апарати штучної вентиляції легень, 10 апаратів «штучна нирка», які допомагають рятувати життя, а також кінцівки пацієнтам з посттурнікетним синдромом, 10 апаратів вакуумної терапії, завдяки яким в рази швидше загоюються рани на тілі захисників, а також 10 EasyPulse-пристроїв серцево-легеневої реанімації, які повертають до життя пацієнтів із зупинкою серця за рахунок його непрямого масажу. Крім того, ми передали в зону бойових дій більше трьохсот зарядних станцій, які забезпечать живлення навіть в умовах відсутності електроенергії», — зазначив Валерій Дубіль.
Вищезазначене медичне обладнання критично потрібне для лікарень та шпиталів, що першими приймають поранених військових та пересічних громадян. Ті ж штучні нирки, апарати ШВЛ та для непрямого масажу серця вже неодноразово доводили свою ефективність саме в критичні моменти.
«Життя — це найголовніше. І наші медики — це ті люди, які вміють його рятувати, здавалося б, у самих безвихідних ситуаціях. А наявність критично необхідного для цього обладнання — в рази підвищує ефективність зусиль, які лікарі на це витрачають. Наша ж місія - робити все, аби лікарні мали необхідну технічну базу, тобто допомагати рятувати життя. Саме цим ми займаємося з перших днів повномасштабного вторгнення, і продовжимо займатися до завершення цієї війни. Дякую партнерам, зокрема фонду Дениса Парамонова та його команді, за те, що поділяють наші цінності та регулярно приєднуються до наших гуманітарних місій», — додав Валерій Дубіль.
Наостанок благодійники висловили щиру подяку українським медикам, які щоденно у надважких умовах повертають з того світу, лікують та допомагають відновитися тисячам захисників і захисниць та цивільним.
А також подякували Ігорю Коржу, Олександру Федоренку, Роману Бочкалі та БФ «Батальйон Волонтер» за підтримку гуманітарних ініціатив.