Українцям пояснили, чому небезпечно пити холодну воду влітку: організм не скаже вам "дякую"
Люди часто шукають найефективніші способи вгамувати спрагу, особливо в період такого спекотного літа, і одним із популярних методів є вживання крижаної води. Однак чи справді це корисно для нашого організму і чи не є небезпечним?
Насамперед, слід зазначити, що адекватне споживання рідини є надзвичайно важливим для підтримки здоров'я людини, незалежно від його віку. Про це повідомляє дієтолог Олег Швець у соціальній мережі Facebook.
Експерти рекомендують чоловікам віком від 19 років вживати близько 3,7 літра рідини на добу, а жінкам – 2,7 літри. При цьому наголошується, що близько двох третин цього обсягу має становити чиста природна вода.
Однак коли йдеться про температуру води, думки фахівців розходяться.
Існує думка, що споживання крижаної води може негативно впливати на здоров'я. Деякі експерти стверджують, що холодна вода може порушувати роботу шлунково-кишкового тракту, ускладнюючи процес травлення. Крім того, є припущення, що організму доводиться витрачати додаткову енергію для підтримки нормальної температури тіла після вживання холодної води.
Ще наукові дослідження виявили зв'язок між споживанням крижаної води та нападами мігрені, а також іншими порушеннями, які можуть негативно впливати на процес травлення.
Китайська медицина теж заявляє про те, що вживання холодної води разом із гарячою їжею може призводити до дисбалансу в організмі. Натомість вони рекомендують запивати їжу теплою водою або чаєм.
Знай.ua писав, коли страх паралізує: ефективний метод, який допоможе заспокоїтися за кілька хвилин