Урожай перцю, помідорів і баклажанів буде грандіозним: правила після висадки розсади
Неправильний полив і температурний режим, шкідники, хвороби, і «не такий» грунт – все це може призвести до того, що навіть найміцніша розсада помідорів, перцю і баклажанів так і не подарує гарний врожай.
«Після пересадки рослин на постійне місце потрібно дати їм прижитися, адаптуватися. Ілише тоді до праці», - радить господиня і авторка сторінки «Гроші на городі» пані Юлія.
Підгодовувати перший раз помідори, перець і баклажани після висадки потрібно добривом, в якому більше фосфору.
«Корінь має бути хороший, розвинений. Для того часто рихліть грунт, поливайте. Друга підгодівля - кальцієм! Окремо, не змішуючи, по листу, або під корінь, на зволожений грунт на ніч, або хмуру погоду. Кормити кальцієм раз у 10 днів. Та забезпечити вологу рослинам», - поділилася досвідом господиня.
Що робити з перцем, помідорами і баклажанами після висадки розсади.
Якщо рослина низька і бліда, це може означати, що потрібні азотні добрива. Коли ж починає формуватися цвіт, зав'язь, плоди, пані Юлія радить підживлювати калієм.
«Це не означає, що добрива мають мати один калій. Це означає - що в формулі добрив, має переважати частка калію. Найкраще брати добрива з добавками заліза, магнію, бору», - пояснила господиня.
Паралельно необхідно обробляти помідори, перець і баклажани від хвороб та шкідників.
«Обов'язково обробляйте системним фунгіцидом+ профілактика кліща+ інсектицид від жуків, мух і т.д. Попередьте хворобу, а не лікуйте», - порадила господиня.
Що робити з перцем, помідорами і баклажанами після висадки розсади.