Що не так зі стратегією США щодо війни в Україні: експерти розповіли про прорахунки та недоліки рішень адміністрації Байдена
Це перше вторгнення в Росію з часів Другої світової війни, тому важливо знати, як поведеться країна-агресор у цій війні і чи правильна стратегія США.
Росія не тільки відмовилася використовувати ядерну зброю для удару у відповідь по українських загарбниках; вони не зробили жодних кроків, щоб навіть підготувати ядерну зброю для використання.
На тлі суттєвих ядерних загроз та брязкання зброєю Росія запропонувала змінити свою ядерну доктрину, щоб полегшити застосування зброї.
І все ж таки, не було жодних конкретних доказів того, що Росія була серйозна у своєму ядерному вихвалянні.
Однак застосування ядерної зброї може мати лише непрямий і нелогічний зв'язок із застосуванням звичайної зброї.
Російсько-українська війна показала, що існують величезні перешкоди для застосування ядерної зброї, що може бути значна ескалація на боці звичайних збройних сил без ризику ядерної атаки — навіть якщо тільки одна сторона має ядерну зброю.
Справді, стримуючі чинники виявилися значними. Одна з основних протидіючих сил пов'язана з іншими ядерними державами, які чинитимуть величезний тиск на ядерну державу, щоб не допустити його нападу на неядерну державу із застосуванням ядерної зброї.
Піддавшись ядерним загрозам Путіна, як це зробили Сполучені Штати у цій війні, вони створили два дуже небезпечні прецеденти, які, якщо вже на те пішло, можуть підвищити ймовірність застосування ядерної зброї в майбутньому.
По-перше, Сполучені Штати надали Росії величезні переваги на полі бою протягом усієї війни, надмірно реагуючи на ядерні загрози Росії.
Україна була послідовно обмежена тим, що вона могла отримати зі звичайного арсеналу США, і Сполучені Штати навіть обмежили те, що Україна могла зробити з тим, що їй дали.
По-друге, політика США, яка намагається обмежити Україну від просування (ймовірно, міфічних) сходів ескалації, значно подовжила цю війну. Якби Україна була належним чином озброєна в глибині 2022 року, вона могла б знищити російську армію, коли вона була найслабшою — особливо у другій половині року.
Стратегам США необхідно повністю переосмислити та переформулювати цю суперечку. І важливо розпочати якнайшвидше. Стара політика, яка радила уникати ескалації, оскільки вона могла призвести до застосування ядерної зброї, може мати протилежний ефект.
Джерело: thebulletin .
Армія Росії почала атакувати Україну новим типом авіабомб: військовий експерт розповів про небезпеку.
Перелом ситуації на фронті: військовий експерт прогнозував до кінця 2024 року.
Які ракети отримали українські F-16: військовий експерт розповів, як це вплине на фронт.