Удари Storm Shadow по Росії: експерти розкрили, що задумала Великобританія
Незважаючи на плутанину в позиції уряду, політологи розуміють, що Даунінг-стріт підтримує це.
Однак ракети зазвичай використовуються разом із засекреченими американськими системами, для чого потрібен дозвіл Вашингтона.
Джерело в Білому домі повідомило The Telegraph, що адміністрація Байдена стурбована тим, що їх використання навіть без схвалення США може загострити ситуацію і призвести до втягування американських військ у конфлікт.
Передбачається, що Кір Стармер не хоче провокувати скандал із цього питання і, як повідомляється, дотримується «консультативного підходу» до переговорів із США з цього питання після попередніх дипломатичних скандалів при Торі.
Джерело в Уайтхоллі заявило: «Ми хочемо обговорювати подібні питання з союзниками, а не поспішати і робити це».
Сполучені Штати приватно висловили невдоволення поспішною позицією Великобританії у питанні постачання військової техніки Україні.
Відомо, що на початку цього року Грант Шеппс, який тоді обіймав посаду міністра оборони, наполягав на тому, щоб Київ завдав удару по російським військовим кораблям у Криму, тоді як Америка діяла обережніше.
Крім побоювань, що удари Storm Shadow по Росії можуть призвести до ескалації конфлікту, у США висловлюють побоювання, що ракети тепер можуть не впоратися зі знищенням російських цілей, які були відсунуті від кордону.
Джерело: The Telegraph.
Перейти від оборони до наступу: чому ЗСУ не може перехопити ініціативу.
Заморожування фронту: експерт розповів, на яких умовах це може статися.
Також Politeka.net писала про велику угоду РФ та Заходу.