Невтішні наслідки для російської авіації через атаки ЗСУ по аеродромах окупантів

Невтішні наслідки для російської авіації через атаки ЗСУ по аеродромах окупантів

Згідно з даними британської розвідки, українські військові операції, спрямовані на аеродроми в Росії, мають значний вплив на стратегію Росії у воєнних діях на території України. Напади з боку Збройних Сил України призвели до того, що Росія вимушена була розосередити свою авіацію далі від лінії фронту, що призвело до збільшення часу польоту і, відповідно, до збільшення втоми екіпажів літаків.

Протягом червня 2024 року російська армія підтримувала тиск на лінію фронту в Україні за допомогою тактичної авіації. Проте за останній тиждень рф змінила тактику. Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії, посилаючись на дані розвідки.

У звіті зазначається, що протягом червня 2024 року російські військово-повітряні підтримували тиск на лінію фронту в Україні за допомогою тактичної авіації, тоді як безпілотники-камікадзе продовжували завдавати ударів по глибинних об’єктах інфраструктури та військових цілях, пов’язаних з обороною.

Однак у період із 12 по 18 червня російська авіація дальньої дії перемикнула увагу своїх ударів крилатими ракетами на українські військово-повітряні бази, що майже напевно викликало розчарування успіхами українських авіаударів, а також, імовірно, підкреслює занепокоєння росії щодо майбутнього використання літаків F-16,

– йдеться у повідомленні.

Серія скоординованих українських атак на цілі в Криму призвела до знищення критично важливих елементів російських зенітно-ракетних комплексів класу “земля-повітря” С-300 і С-400.

Хоча цілком ймовірно, що росія може швидко замінити системи, подальше виснаження, ймовірно, змусить рф залучати обладнання з інших регіонів, як вона це робила раніше, якщо вона хоче зберегти щільність покриття своєї системи ППО. Або ж росія може бути змушена змиритися зі зменшенням своїх можливостей, піддаючи свої сили в Криму підвищеному ризику.

Подальші успішні українські атаки на російські аеродроми, з яких проводяться ударні операції, такі як моздок, ахтубінськ і нещодавно морозовськ, дуже ймовірно, змусять росію продовжувати політику розосередження авіації далі від лінії фронту.

Це майже напевно призведе до збільшення втоми літаків і екіпажів, оскільки збільшиться час вильотів. Не виключено, що втрата винищувача-бомбардувальника Су-34 в Північній Осетії на півдні росії 12 червня пов’язана саме з цим,

– підсумували в Міністерстві оборони Великої Британії.
Поділитися сюжетом

Останні новини

В Україні затвердили порядок перевірки церков на зв'язок з РПЦ

У Франції конфіскували маєтки та люксові авто російських олігархів

На притулок можна не сподіватись: Польша кардинально змінює правила

Як виростити вдома помідори: секрети успішної посадки від досвідчених господарок

Військові розповіли про втрати росіян біля Часового Яру

Жан Беленюк пояснив, чому завершив спортивну кар'єру і як його вмовляли залишитись

Вуличний песик змінив життя безпритульних тварин

Як сказати "кладовка" українською: правильні варіанти рідною мовою

Буде лише 700 грн: багатьох українців приречуть на голодну старість

Клієнт Ощадбанку втратив соцдопомогу, довелося йти до суду: стало відомо, чи вдалося повернути гроші

"Попавсь": Зеленського "зустріли" у неочікуваному місці

Вирішив "підзаробити": ДБР затримало експравоохоронця, який видавав себе за їх працівника

Смертельна ДТП на Черкащині: легковик влетів у вантажівку

Армія Росії готується до прориву на Донбасі: військовий експерт розповів, які українські міста під загрозою

У київському ТРЦ неадекват розбив голову дідусю і той втратив свідомість