Українцям закривають в’їзд до Німеччини: все важче перетнути кордон

Українцям закривають в’їзд до Німеччини: все важче перетнути кордон

У 2024 році Німеччина значно посилила обмеження на в’їзд для українців. За статистикою, лише за період із січня по вересень було зафіксовано понад 5900 випадків відмов у перетині кордону для наших громадян. Основна частина цих відмов стосується мігрантів, які раніше не мали дозволу на проживання в Німеччині або втратили це право.

Українці наразі становлять найбільшу групу іноземців, які не змогли потрапити до Німеччини за останні дев’ять місяців, випереджаючи сирійців та афганців за кількістю відмов. Водночас німецька влада посилила заходи контролю, затримуючи понад 7700 осіб, на яких раніше були видані ордери на арешт, та фіксуючи випадки спроб незаконного в’їзду.

Посилення правил в’їзду пояснюють намаганнями Німеччини контролювати потік мігрантів у період напруженої ситуації на кордонах Європи. Німецька влада ретельніше перевіряє осіб, які намагаються перетнути кордон, щоб запобігти повторним в’їздам тих, кого раніше депортували. Крім того, нові обмеження торкнулися осіб з «безпечних» країн, серед яких і Україна. У таких випадках влада відмовляє у в’їзді без розгляду прохання про притулок, якщо заяву раніше визнали «необґрунтованою».

Кордон, скріншот: YouTube

Найбільше відмов у в’їзді до Німеччини зафіксовано на кордонах із Польщею, Австрією, Швейцарією та Францією. Посилений контроль на цих переходах дозволив зупинити понад 28 тисяч осіб, які намагалися потрапити в країну. Серед них чимало українців, які вирушали в пошуках роботи, медичних послуг або ж планували відвідати родичів.

Ситуація ускладнюється тим, що спроби незаконного в’їзду зростають, попри ризики. За статистикою, понад 53 тисячі осіб намагалися проникнути на територію Німеччини нелегально. Влада країни закликає мігрантів дотримуватися вимог і нагадує, що кожен випадок порушення може призвести до тривалої заборони на в’їзд.

Щоб уникнути відмови у в’їзді, українцям слід дотримуватися кількох рекомендацій:

  1. Підготуйте всі необхідні документи. Перш ніж вирушати в подорож, переконайтеся, що у вас є чинні документи на проживання, запрошення або підтвердження мети поїздки. Важливо надати чіткі докази, що ваша мета відповідає правилам в’їзду.

  2. Перевіряйте свою ситуацію з міграційними службами. Якщо у вас раніше були проблеми з в’їздом або вам відмовляли в дозволі на проживання, краще заздалегідь проконсультуватися з міграційними юристами.

  3. Не порушуйте правила перебування в країні. Будь-яке порушення в’їзного режиму може призвести до довготривалих обмежень на в’їзд у майбутньому.

  4. Будьте готові до перевірок на кордоні. Посилені заходи безпеки означають, що навіть при наявності всіх документів на кордоні можуть вимагати додаткових підтверджень.

Раніше ми розповідали, що майже 200 євро на перший час: у якій країні українцям допоможуть облаштуватись

Також, українців залишать без притулку в одній з європейських країн: кому час збирати речі

Поділитися сюжетом

Останні новини

Верховна Рада ухвалила закон: які нововведення готуються в армії

"Нафтогаз" попередив українців про опалення: відомо, що потрібно зробити перед включенням тепла в оселі

​Онук та дід з Одеси налагодили міжнародний наркотрафік у дитячих іграшках

Кличко: Столиця підготувала до зими 550 одиниць снігоприбиральної техніки та зробила запаси солі і піску

У РНБО відреагували на фейк z-пропаганди про масовані ракетні удари

За "уламками" по НПЗ у Саратові стоїть Головне управління розвідки

Відпочинь від Dota 2, адже студія Blizzard готується до анонсу ремастера Warcraft II

Масована нічна атака по Одесі: є жертви та поранені, моторошні кадри

Як можуть змінитися комунальні платіжки у 2025 році

"Укрзалізниця" оскандалилась через російську мову

Переломний момент: Генсек НАТО розповів, чому війська КНДР у Європі змінюють правила гри

Донька Маска через перемогу Трампа ухвалила важливе життєве рішення

Мільйонні борги спонукають до підвищення тарифів: вода з крана може стати дорогим задоволенням

Фіксував розміщення військових об'єктів: ТЦКшник зливав росіянам позиції ЗСУ

​Війська РФ атакують ЗСУ хімічними боєприпасами: за жовтень було понад 320 випадків