Залишитеся без машини, якщо забудете про це: головні правила прогрівання авто
На вулиці вдень ще тепло, але холоду вже близько і водіям потрібно знати, як прогрівати машину правильно.
Прогрів машини, це не звичайна справа, незважаючи на те, що це доводиться робити всім і завжди. Залежить він від кількох факторів: типу двигуна, погодних умов, моделі автомобіля.
Слід пам'ятати, що сучасні бензинові та дизельні двигуни вже не вимагають тривалого прогріву, як це було раніше.
Прогрів залежить від кількох факторів, в залежності від них слід прогрівати свою машину правильно.
Температура
Температура на вулиці відіграє велику роль, саме тому в холодну пору варто прогрівати автомобіль. Залежно від температури повітря це може тривати від 10 до 15 хвилин. Однак більше зазначеного часу прогрівати його не варто, адже це може збільшувати кількість витраченого пального. Крім цього, довге прогрівання авто негативно впливає на навколишнє середовище, хоч би як банально це звучало.
Для електричних і гібридних двигунів прогрів не потрібен зовсім: у них вбудовані сучасні технології, що дозволяють прогрівання зробити мінімальним і зрушити з місця відразу після того, як заведеться двигун.
Регулювання оборотів
Регулювання обертів холостого ходу – обов'язкова умова правильного прогріву двигуна. Вони повинні бути не набагато вищими за звичайні, це допоможе прогрітися двигуну набагато швидше.
Слід пам'ятати, що перегрів двигуна не несе користі, а навпаки може викликати ряд проблем.
Акумулятор
Щоб не розрядити акумулятор, нагрівати двигун не потрібно довго. Слід на кілька хвилин запустити двигун, щоб масло стало трохи рідше. Це зробить запуск набагато легшим. Найчастіше для цього достатньо до 10 хвилин прогріву.
Раніше ми повідомляли, що шини, щітки склоочисника, фари та фільтр: 4 основні кроки, які потрібно зробити з авто восени.