Боєць ЗСУ попередив тих, то боїться вирушати на фронт: "Будемо знову казати, що ми не готові?"

Боєць ЗСУ попередив тих, то боїться вирушати на фронт: "Будемо знову казати, що ми не готові?"

Олександр, відомий під позивним "Хантер", є військовослужбовцем Збройних сил України. Перед війною він працював фотографом та на телебаченні, але життя кардинально змінилось після початку війни. Історію Олександра розповіли у пресслужбі Закарпатського ОТЦК та СП.

Військовий розповів про службу та попередив українців в тилу.

"Хантер" приєднався до резерву Сил територіальної оборони у 2021 році і вже з перших годин повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року став на захист своєї країни. Про історію Олександра розповідає пресслужба Закарпатського ОТЦК та СП. Сам "Хантер" каже, що ніколи не очікував, що стане військовим.

Він служить у складі 72-го батальйону 101-ї бригади ТрО, під командуванням 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр", а також 5-ї штурмової та 24-ї механізованої бригади. Його шлях пролягав через Бахмут, Іванівське, Привілля та Часів Яр.

"Дехто каже: "Я не народжений для того, щоб воювати".Захист батьківщини - не тільки стріляти в когось. Є багато тилових посад, де люди можуть приносити користь. Дехто каже, що по вірі не може тримати зброю. Добре, але ж можна картоплю почистити, зробити щось корисне, та навіть той же окоп викопати", — каже Олександр.

За словами військового, відчуття відповідальності за рідну землю слід виховувати з дитинства, адже в подальшому це може допомогти. Крім того, якби люди мали більше патріотизма, вже б давно змінили військових, які на передовій знаходяться вже не один місяць.

"Людей на передку потрібно заміняти. Людина втомлюється. Коли сидиш під обстрілами два дні, три, шість, ти втрачаєш від втоми відчуття страху, а це дуже небезпечно. Якби люди максимально всі пішли, а не шукали відмовки, й замінили б того 55-річного мобілізованого в окопі, хай би він відпочив і набирався сил. Вже навіть це було б великим плюсом", — поділився боєць.

Зараз, після отриманих на війні поранень та контузій, чоловік працює в ТЦК та СП на Закарпатті. Він також попередив тих, то боїться вирушати на фронт.

"Люди приїжджають в навчальний центр, часто їдуть за кордон на навчання. У реальності лише 30-40% безпосередньо воюють і беруть участь в бойових діях. Інші 60% — тиловики. Це люди, які забезпечують тих бійців — одягають, годують, ремонтують техніку. Є багато людей, які взагалі ніколи не побачать фронт. Не потрібно боятися. А от фронт може переміститися і стати у нас тут, вдома. Що будемо далі робити? Будемо знову казати, що ми не готові?", — підкреслив "Хантер".

Поділитися сюжетом

Останні новини

Сестра "бурштинового" нардепа Розенблата приховала нерухомість в ОАЕ, майже на $1 млн

Військовий експерт розповів, що зараз відбувається у Курській області: сковування та зрив планів армії рф

Ви не уявляєте, скільки грошей на комуналці ви могли зекономити: 2 електроприлади, які "жеруть" багато кВт/год

Як розмножити троянди восени: господині назвали найпростіший спосіб

Як отримати "максимум" з недешевої підписки на Netflix і дивитися фільми оффлайн

Росія завдала авіаударів по Запоріжжю

Супермаркети порадували обвалом цін майже на 30%: що подешевшало

Листковий пиріг з горіхами та яблуками: швидко та просто, відео

У ISW знайшли пояснення активізації російських військових в Курській області

Без світла мільйони будинків, а ще 12 мільйонів людей у ​​небезпеці: наслідки урагану "Мілтон" у США

Популярний овоч для борщового набору тішить цінами: коли час робити запаси

Тариф на електроенергію з 1 листопада: українцям пояснили, скільки коштуватиме кВт*год

Нова багатокористувацька пісочниця від розробників Minecraft вже на горизонті

Бізнес налаштований на новий курс долара – по 44 грн за "зелений": чого чекати українцям до грудня

Як обрізати виноград восени для гарного врожаю: унікальний метод господарів