Google впроваджує нові функції захисту: тепер смартфон у безпеці навіть офлайн
Google офіційно почала впровадження нового набору функцій захисту від крадіжки для пристроїв на базі Android 10 і новіших версій операційної системи. Ці функції покликані значно підвищити безпеку користувачів у разі крадіжки їхніх пристроїв, запобігаючи несанкціонованому доступу до особистих даних.
Користувачі можуть знайти нові функції безпосередньо у програмі «Налаштування» свого смартфона, перейшовши в розділ «Захист від крадіжки».
Альтернативно, ці налаштування можна знайти через оновлену сторінку сервісів Google у підрозділі «Безпека». Важливість цих функцій зростає в умовах збільшення кількості випадків крадіжок телефонів. Про це повідомляє Google.
Виявлення крадіжки
Одна з ключових функцій пристрою — система виявлення крадіжки, що поєднує датчики руху, Wi-Fi та зв'язок із розумними пристроями. Якщо хтось намагається різко забрати телефон під час розблокування, екран автоматично блокується, захищаючи особисті дані власника від зловмисника.
Блокування у разі втрати інтернет-з'єднання
Ще одна нова функція — можливість блокування пристрою навіть в офлайн-режимі. Ця опція особливо корисна в ситуаціях, коли крадій відключає інтернет на телефоні, щоб уникнути можливості його відстеження. Навіть без підключення до інтернету пристрій залишається захищеним, і будь-яка спроба доступу до нього буде заблокована.
Віддалене блокування
Google запровадила можливість дистанційного блокування телефонів для підвищення безпеки. Якщо пристрій викрадений, власник може заблокувати його, відвідавши сайт android.com/lock з телефону довіреної особи.
Це закриває доступ до особистих даних і запобігає зловмисникам використання пристрою. Нові функції на Android сприяють захисту даних і полегшують відновлення безпеки у разі втрати чи крадіжки.
Крім того, Знай.ua повідомляв, чому варто використовувати функцію "режим польоту" не тільки в літаку