Як уберегти телефон від злому: ці поради збережуть ваші особисті дані

Як уберегти телефон від злому: ці поради збережуть ваші особисті дані

Наші мобільні телефони зберігають величезну кількість особистої інформації, починаючи від фотографій і закінчуючи банківськими даними, тому надійний кіберзахист телефону стає важливою частиною особистої безпеки. Tengri Life пропонує низку порад, як захистити телефон від атак хакерів.

Користувачам iPhone Підключення до Wi-Fi Рекомендується контролювати підключення до публічних мереж Wi-Fi. Часто шахраї використовують підроблені Wi-Fi точки під публічними мережами, наприклад, у кафе, що може призвести до крадіжки даних. Експерти радять акуратно підходити до підключення до мереж Wi-Fi, налаштувати телефон так, щоб він забував раніше підключені мережі та запитував підтвердження перед новим підключенням.

Захист Apple ID На пристроях iOS одним із основних засобів захисту є Apple ID. Рекомендується встановити додатковий пароль на обліковий запис для запобігання несанкціонованому доступу. Також важливо увімкнути двофакторну автентифікацію для забезпечення додаткового рівня безпеки.

Автоматичні оновлення та звіти про конфіденційність Для підтримки пристрою в актуальному та захищеному стані рекомендується увімкнути функцію "Відповіді на системні загрози та системні файли" на iOS. Це дозволить вашому пристрою автоматично встановлювати оновлення безпеки у фоновому режимі. Також варто регулярно читати звіти про конфіденційність для контролю за дозволами, наданими додаткам.

Користувачам Android Механізм захисту – другий простір Смартфони на базі Android мають механізм захисту другого робочого простору. Це дозволяє створити окремий робочий стіл для зберігання конфіденційних даних, таких як фотографії. Важливо, щоб про існування цього простору знав лише власник пристрою.

Зберігання у спеціальній папці та захист графічним паролем Рекомендується створити спеціальну папку та додатково захистити її графічним паролем для збереження важливих даних.

Також варто відзначити, що Android дозволяє встановлювати програми не тільки з офіційних магазинів, що робить цю операційну систему вразливішою. Тому фахівці радять відключити можливість завантаження сторонніх додатків.

Автозаповнення даних = ризик злому. Функція автозаповнення даних в облікових записах може збільшити ризик злому пристрою на Android. Рекомендується вимкнути цю функцію для забезпечення безпеки. Крім того, у налаштуваннях для сервісів Google доступні корисні функції, такі як сканування смартфона на наявність зв'язку з невідомими трекерами, що дозволяє власнику повідомити про небезпеку.

Читайте також:

Як прибрати нав'язливу рекламу на смартфоні Xiaomi: ефективні засоби.

Як зрозуміти, що ваш телефон прослуховують: названо найкращий спосіб захисту.

Як прискорити роботу старого телефону: найдієвіші лайфхаки.

Поділитися сюжетом

Останні новини

Внутрішня безпека СБУ має перевірити генерала Носача, – Тука

Верховна Рада ухвалила закон: які нововведення готуються в армії

"Нафтогаз" попередив українців про опалення: відомо, що потрібно зробити перед включенням тепла в оселі

​Онук та дід з Одеси налагодили міжнародний наркотрафік у дитячих іграшках

Кличко: Столиця підготувала до зими 550 одиниць снігоприбиральної техніки та зробила запаси солі і піску

У РНБО відреагували на фейк z-пропаганди про масовані ракетні удари

За "уламками" по НПЗ у Саратові стоїть Головне управління розвідки

Відпочинь від Dota 2, адже студія Blizzard готується до анонсу ремастера Warcraft II

Масована нічна атака по Одесі: є жертви та поранені, моторошні кадри

Як можуть змінитися комунальні платіжки у 2025 році

"Укрзалізниця" оскандалилась через російську мову

Переломний момент: Генсек НАТО розповів, чому війська КНДР у Європі змінюють правила гри

Донька Маска через перемогу Трампа ухвалила важливе життєве рішення

Мільйонні борги спонукають до підвищення тарифів: вода з крана може стати дорогим задоволенням

Фіксував розміщення військових об'єктів: ТЦКшник зливав росіянам позиції ЗСУ