Програми, які потрібно видалити з ноутбука: вони можуть нашкодити вашому ПК
Згодом використання багатьох програм, які були актуальні колись, зараз уже здається не розумним. Оскільки частина програм може не тільки втратити свою цінність, а й почне шкодити роботі вашого ПК.
Раніше μTorrent був популярним інструментом для завантаження торентів, але зараз він завантажений банерами та пропозиціями перейти на версію Pro. При встановленні він також намагається встановити додаткове програмне забезпечення, при завантаженні через торрент нерідко можна зіткнутися з шкідливими програмами та рекламою.
Інші, подібні торрент-клієнти можуть завантажити ще більше вірусів, які не відразу можна помітити під час роботи. Виберіть безпечний режим завантаження.
Так звані програми, що збирають драйвери та встановлюють вам їх «пачками», можуть бути марними, оскільки Windows 10 і вище зазвичай правильно визначає та встановлює драйвери самостійно.
WinRAR та WinZip: Доцільність їх купівлі викликає сумніви, оскільки Windows вже має вбудовану функцію для роботи з архівами. Купувати програми необов'язково.
Спеціальні програми, що видаляють вам програми, ігри та інші програми. В установці Revo Uninstaller та інших «помічників» немає потреби. Оскільки видалити все те, що вам вже не потрібно на ПК, ви можете і самі в розділі «Програми та компоненти».
Дефрагментатор дисків вам теж більше не потрібні. На сучасних системах із SSD дефрагментація не потрібна і може бути навіть шкідливою для SSD.
"Установники" та "обновники" програм: ці програми можуть підсовувати небажане ПЗ та дратувати рекламою.
Зайві браузери: краще мати один браузер, щоб уникнути надмірного завантаження системи. Особливо не варто завантажувати експериментальні невідомі браузери з непротестованими функціями.
Fast Video Downloader та подібні програми: Можуть завантажувати знімки та ролики із соцмереж, але також можуть бути нав'язливими та показувати рекламу.
Читайте також:
Як продовжити час роботи ноутбука, якщо немає світла: корисні лайфхаки
Ноутбук раптово вимкнувся і більше не включається: 3 кроки для вирішення проблеми
Що робити, якщо ноутбук завис: головні причини та як діяти.