Борги, майно та депозити: як нові правила можуть вплинути на вашу субсидію
Згідно з новими вимогами, українці можуть втратити право на отримання субсидій на житлово-комунальні послуги через зміни у їхньому матеріальному становищі.
Є основні умови, при яких субсидія може бути скасована. Якщо у домогосподарства є прострочена заборгованість за комунальні послуги понад 90 днів, і сума боргу перевищує 680 гривень, це може стати підставою для втрати права на субсидію.
Борги у Єдиному реєстрі виконавчих проваджень
Якщо у члена домогосподарства є борг, зареєстрований в Єдиному реєстрі виконавчих проваджень більше трьох місяців, це також може призвести до скасування субсидії.
Безробітні члени сім'ї або несплата ЄСВ
Якщо в родині є дорослі члени, які є безробітними або які не сплачують єдиний соціальний внесок (ЄСВ) протягом останніх 90 днів, це може вплинути на право на субсидію.
Кількість житлових приміщень
Субсидію можуть скасувати, якщо в домогосподарстві є більше ніж одне житлове приміщення.
Площа житла
Якщо площа житла перевищує 130 квадратних метрів у багатоквартирному будинку або 230 квадратних метрів у приватному будинку, це також може бути причиною для втрати субсидії.
Транспортні засоби
Наявність транспортного засобу, який був випущений менше ніж 5 років тому, або кількох транспортних засобів, що мають до 15 років, може стати підставою для відмови в наданні субсидії.
Фінансові активи
Якщо у домогосподарства є банківський депозит на суму понад 100 тисяч гривень або державні облігації на ту ж суму, це також може бути причиною для скасування субсидії.
Крім того, Знай.ua повідомляв, пенсіонерам дозволять не платити податки: на яких умовах