Інвестиції в бізнес, авіафлот дронів та military tech: що робив Космолот у 2023 році?

Інвестиції в бізнес, авіафлот дронів та military tech: що робив Космолот у 2023 році?

Cosmolot - це гемблінг-компанія, яка активно допомагає фронту та бере участь у великих мілітарі-проектах. Саме так себе зарекомендував бізнес у 2023 році. Розважальна складова компанії гармонійно поєднується з донатами та допомогою військовим.

Інвестиції з інших країн

Космолот став ще й тим бізнесом, який не просто допомагає армії чи сплачує податки на підтримку економіки: компанія під час повномасштабного вторгнення залучає нових інвесторів для розвитку українського бізнесу.

Варто почати з того, хто є господарем Космолот на даний момент. Це має одне із ключових значень для розвитку бізнесу. Торгова марка належить ТОВ «Спейсикс». А його засновником та кінцевим бенефіціаром є Сергій Потапов. У 2023 році додався ще один власник Космолот — британський бізнесмен та інвестор Арнульф Дамерау.

Інвестор є засновником EuroAtlantic Institute та EuroAtlantic Group. Він також входить до акціонерів Crowdstrike, компанії з розробки технологій для кібербезпеки.

За словами самого Дамерау, український ринок азартних ігор має великі перспективи. Тому в його планах збільшити капіталізацію бізнесу і вийти на західні ринки. Що від цього одержує українська економіка:

  • збільшення кількості робочих місць в Україні, що скорочує безробіття;

  • збільшення податків, які сплачує компанія до державного бюджету;

  • внесок у стабілізацію економіки загалом.

Крім цього, Космолот себе показав як соціально відповідальний бізнес, який обрав напрямок мілітарі технологій. Капіталізація та розвиток компанії загалом збільшать прибуток, а це дасть можливість компанії ще більше допомагати війську. Новий інвестор підтримує військові ініціативи компанії — одну з партій багаторазових дронів він передавав особисто на фронт.

Cosmolot Airlines

Говорячи про дрони, відразу перейдемо до важливого проекту компанії Cosmolot Airlines. Це ініціатива, яка була реалізована у 2023 році за підтримки інших інвесторів та розробників. Суть авіафлоту дронів полягала в тому, щоб передати на фронт 50 багаторазових БПЛА Punisher стійких до РЕБ.

Особливості цього дрону в новому поколінні та особливої ​​модифікації:

  • може залітати у глибокий тил ворога (до 45 км) та знищувати склади з боєприпасами, командні пункти та інші важливі об'єкти;

  • стійкий до нових засобів радіоелектронної боротьби, яку постійно використовує ворог сьогодні;

  • може летіти зі швидкістю 198 км/год, переносити до 2 кг бойової частини та залишатися непомітним за рахунок тихої роботи.

Космолот на проект виділив 100 млн. грн. А ціна одного БпЛА становить близько $50 тис. Один із прикладів успішного використання Punisher показали бійці підрозділу спеціального призначення 58-го ОМПБр. Вони разом із військовими зі 129 ОБр ТРО змогли знищити російський комплекс радіоелектронної боротьби «Борисоглебськ-2». Орієнтовна вартість такої техніки — $200 тис.

БпЛА грають істотну роль полі бою. А більше прикладів роботи Punisher можна подивитися на офіційних ресурсах 58-го ОМПБр і 28-го ОМБр.

Розвиток military tech

Не менш важливою ініціативою за участю Космолоту стала платформа Brave Inventors. З грудня 2022 року тут вдалося об'єднати експертів, інвесторів та розробників, щоб швидко відправляти на фронт новітні українські розробки.

За фактом Brave Inventors це хаб військових розробок.Тут стати корисним можуть усі, хто зацікавлений у перемозі України.Тут можна стати великим інвестором, так і закинути невеликий донат для підтримки виробництва військових винаходів.

Загалом за 2023 рік залучили 95 розробок. Серед них:

  • БПЛА Shulika з гарною системою передачі відео;

  • швидкий байк E-motion для розвідки;

  • квадроцикл на шести колесах HIMAKS Military Off-Road 6W4D, який потрібний для швидкої евакуації та доставки вантажу;

  • безпілотний комплекс Скорпіон-2, який використовують для наведення вогню, підтримки при наступальних або оборонних операціях.

Це далеко не повний список. Є ще мобільні електростанції, антидронові рушниці, системи для автоматичного розмінування та багато інших винаходів. Завдяки платформі можна підтримувати український напрямок military tech.

2023 року допомога Космолота армії не закінчилася. Вже 2024-го вони профінансували купівлю 35 штурмових гвинтівок і 2 великокаліберних кулемета на суму 6 млн грн.

Cosmolot — це приклад українського бізнесу, який з початку повномасштабного вторгнення почав працювати ще більш посилено. А міжнародні інвестиції та допомога армії допомагають наближати нашу перемогу та підтримують економіку.

Поділитися сюжетом

Останні новини

Росіяни готують військових КНДР у чотирьох містах: ЗМІ показали локації

Шабунін, який був фіктивно оформлений на службу, зараз планує зайнятися реформою ДБР

Хмельницький прокурор з інвалідністю зробив дивну заяву і розсмішив мережу

Спроба прориву ЗСУ у Білгородській області: експерти розповіли, що відбувається на новій ділянці фронту

Допомога для пенсіонерів: стареньким видають сертифікати на 2500 грн

Сирний десерт: бюджетний та корисний рецепт від зірки "МастерШеф"

Теж "інваліди"? З'явились цікаві подробиці про топ-прокурорів України

В ПЦУ назвали погром у Свято-Михайлівському соборі спробою створити вдалу картину для роспропаганди

Перевірка газових плит: 8 ознак, що доведеться витрачатися на ремонт

Українців штрафують за автогаз: застосовують покарання в 1700 гривень

Що не можна робити, якщо вас зупинили ТЦК: інструкції від юриста

Які зміни готують до пенсій українців: Третьякова розкрила подробиці

Маленький дрон-камікадзе "розірвав" російський танк Т-90М "Прорив"

Стало відомо, коли Росія може почати новий наступ

ПриватБанк подвоїть вигоду від "Національного кешбеку"