Важливим є не розмір, а вміння користуватися: як економити на квитанціях за світло з кондиціонером
Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які з великою відповідальністю ставляться до своїх платіжок за комуналкою, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що тариф на електроенергію влітку 2024 виріс практично вдвічі. У свою чергу, більшість українців відчули значне збільшення у своїх квитанціях.
Щоб заощадити, не потрібно відмовлятися від електроприладів, треба лише правильно користуватись цією технікою. Не менш важливим є вибір правильного пристрою.
Про це стало відомо завдяки сюжету одного із українських телеканалів.
Якщо ви готуєтеся придбати кондиціонер, вибирайте інверторний пристрій. Основною перевагою цієї техніки є те, що така модель не вимикатиметься, вона тільки перейде в режим зниженої потужності в момент, коли температура в приміщенні досягла бажаного рівня.
Щоб заощадити використання кондиціонера, необов'язково купувати новий пристрій. Достатньо дотримуватись певних правил:
- не відчиняти вікна та двері, під час роботи кондиціонера;
- уникати потрапляння прямих сонячних променів у приміщення завдяки встановленню жалюзі або спеціальної світловідбивної плівки на вікна;
- використовувати режим "Еко".
Варто також нагадати нашим читачам той факт, що за словами Олега Попенка, для українців це хороша новина, адже витрати на комуналку взимку будуть приблизно відповідати торішнім. Це стосується рахунків за опалення, газ та гарячу воду.
"Тобто цього року тарифи на газ, а відповідно на тепло і гарячу воду не підніматимуть", - констатував експерт.
Також, скільки грошей забере опалювальний сезон: що буде з тарифами на газ, тепло та гарячу воду.