"Дніпро-1" розгромив "Чорноморець" і як і раніше очолює таблицю УПЛ

Матч у Дніпрі завершився перемогою господарів поля з рахунком 5:2

У Дніпрі завершився матч 15-го туру української футбольної Прем'єр-ліги, в якому "Дніпро-1" приймав одеський "Чорноморець".

Джерело: УПЛ

Подробиці: Матч закінчився крупою перемогою "дніпрян" із рахунком 5:2. При цьому всі сім голів у грі забивали різні футболісти.

Таким чином "Дніпро-1" зберіг лідерство в турнірній таблиці чемпіонату.

Детальніше: Спочатку одесити на рівних чинили опір супернику. А на гол Філіппова на 16-й хвилині "Чорноморець" відповів точним ударом, Авагімян на 20-1 - 1:1. Рівність у рахунку втрималася до перерви.

А на початку та Адамюк (49) і Ледньов (59) створили солідний заділ для господарів поля. І навіть гол Кузика на 76-й хвилині лише повернув інтригу, але навіть не дозволив одеситам зрівняти рахунок. А наприкінці гравці "Дніпра-1" Танчик (90), Мірошниченко (90+2) довели справу до розгрому - 5:2.

Таким чином, після половини чемпіонату - 15 турів із 30, у "Дніпра-1" 33 очки, у "Кривбаса" і "Полісся" - по 30. А у "Шахтаря" - 23 очки, але за 15 проведених матчів. І за втраченими балами гірники є лідерами таблиці разом із київським "Динамо" - 22 очки після 12 ігор. За набраними очками у "Шахтаря" 4-е місце, а у "Динамо" - 6-е, після львівського "Руху" (24).