У Києві біля військкоматів знову черги, але є нюанс: як новий закон додав нових проблем. Фото
Після підписання нового скандального закону про мобілізацію біля військкоматів Києві утворилися черги - військовозобов'язані чоловіки хочуть оновити свої дані, проте не можуть цього зробити через буцімто повільне обслуговування.
Про це повідомила мешканка столиці на своїй Facebook-сторінці, прикріпивши фото.
"9.30 прийом у військкоматі, який має бути з 9.00 до 13.00, досі не почався. Потрапити сьогодні у військкомат зможе не більше 10-20 людей. Вчора пройшло 24 людини, позавчора 10. В черзі біля ста, і люди приходять. Тобто закон прийняли, люди хочуть оновити данні, а зробити не можуть", - написала вона.
Жінка розповіла, що її молодший син Женя, якому потрібно поновити документи, цього дня 39 у черзі і приходить він сюди уже третій день. При цьому, займати чергу доводиться близько 6 ранку.
"Запрошую журналістів до військкомату одного з районів Києва постояти разом", - додала киянка.
Однак незадоволення жінки роботою ТЦК підтримали не всі коментатори під дописом. Так, один із них заявив, що все потрібно робити вчасно, і тоді обійшлося б без черг.
"Я ходив суворо по факту переміщення. Ставав на облік. Зберігав військовий квиток уважно, а дружина навіть дивувалася: чого ти такий кіпішний стосовно квитка? Тепер знає чого. Бо 24 лютого першим документом, який я поклав у кишеню був вже не паспорт. І бережу я його тут, на фронті, ще уважніше", - йдеться у повідомленні. Він додав, що тепер нема чого "на ТЦК кидатися".
Дехто підтвердив ситуацію й у їхніх ТЦК, у той час, як інші заявили, що функція оновлення даних у "Дії" була б доречною, як ніколи.
Раніше "Апостроф" розповідав, що нового в законопроєкті про мобілізацію для військових та їхніх сімей.
- Вас також може зацікавити:
Догляд військовозобов'язаного за сестрою: коли можуть дати відстрочку
Привілеї для обраних: скільки своїх помічників зможе забронювати нардеп
Ухилянтам готують космічні штрафи: Рада розгляне нові законопроєкти
В Україні десятий рік триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення повісток - це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов'язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у країні, що воює. Не варто забувати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни - завтра вона може прийти до тебе.