Як відіпрати рушники: заощаджуйте свої гроші, використовуючи ці поради

Як відіпрати рушники: заощаджуйте свої гроші, використовуючи ці поради

Рушники будуть без цвілі та неприємного запаху, що заощадить вам гроші та час на покупки, тому важливо знати, як випрати рушники правильно.

Нижче наведені інструкції можна застосовувати до рушників для рук або банних рушників з використанням пральної машини та сушарки або без них.

Як випрати рушники в пральній машині:

1. Стирайте використані рушники приблизно раз на тиждень.

Деякі виробники та оглядачі порад по дому рекомендують прати рушники кожні три або чотири дні, але якщо ваші рушники зберігаються в приміщенні, що провітрюється, далеко від пари, ви можете зберегти їх свіжими, стираючи їх приблизно раз на тиждень.

Якщо ваші рушники придбали новий запах або якщо ви живете у вологому кліматі, де процвітає пліснява, вам слід прати рушники кожні кілька днів.

2. Стирайте рушники окремо від іншого одягу (за бажанням).

Рушники мають тенденцію вбирати кольори іншого одягу, залишати ворс і затримувати дрібні предмети одягу, що призводить до менш ефективного прання.

Якщо ви хочете заощадити гроші, час або енергію, можна змішувати завантаження, але майте на увазі, що найкращі результати принесе окреме завантаження рушників.

Можливо, ви захочете випрати рушники окремо, якщо ви використовували їх для прибирання особливо брудного безладу, щоб не піддавати одягу впливу плям і мікробів.

Використовуйте звичайну кількість миючого засобу при пранні рушників разом з жорсткішим одягом або якщо рушники сильно забруднені.

Інструкції мають бути вказані на упаковці миючого засобу. Багато рідких миючих засобів мають кришку, яку можна використовувати як чашку, з лінією, що вказує рекомендовану кількість для типового завантаження.

3. Розсортуйте білизну за кольором. Білі та світлі речі знебарвлюються при пранні з темними речами, а темні з часом вицвітають. Рушники особливо вбирають вологу, тому якщо ви хочете зберегти їх зовнішній вигляд, стирайте їх тільки в окремих світлих і темних завантаженнях. Особливо це стосується нових рушників.

Кольорові рушники слід прати з легким завантаженням, якщо вони блідо-пастельного або блідо-жовтого кольору. В іншому випадку випрати їх у темряві.

4. Перед використанням стирайте нові рушники з особливою ретельністю.

Перед використанням вимийте їх, щоб видалити спеціальний пом'якшувач, який виробники використовують для покращення зовнішнього вигляду, оскільки ця речовина робить рушники менш поглинаючими.

Оскільки нові рушники з більшою ймовірністю втратить свій колір, використовуйте половину звичайної кількості миючого засобу і додайте в рушники 1/2–1 склянки білого оцту (120–240 мл), щоб мінімізувати подальше вицвітання кольору.

Якщо ви хочете бути особливо обережним, використовуйте цей метод з оцтом перші два або три рази, коли ви пере рушник.

5. Як випрати рушники: з половиною звичайної кількості миючого засобу.

Занадто багато мила може пошкодити рушники та зробити їх менш пухнастими. Якщо у вашому завантаженні лише рушники, використовуйте половину кількості миючого засобу, рекомендованого виробником. Якщо ви стираєте розкішні або особливо делікатні рушники, обов'язково використовуйте миючий засіб з маркуванням «м'який». Миючий засіб зазвичай потрапляє в лоток, позначений для цієї мети, або заливається безпосередньо в деякі пральні машини з вертикальним завантаженням.

Як прати рушники: знайте, які температури підходять для якихось рушників. Більшість білих та світлих рушників слід прати у гарячій воді. Більшість темних рушників слід прати у теплій воді.

Однак, якщо ваші рушники лляні, мають декоративне оздоблення або делікатні волокна, краще їх збережеться при холодному пранні.

Можливо, вам все одно доведеться прати делікатні рушники в теплому, а не в холодному вигляді, якщо вони сильно забруднюються. Чим гарячіша вода, тим чистішими і дезінфікованішими будуть рушники.

6. Як відіпрати рушники: використовуйте кондиціонери для білизни помірно або не використовуйте їх взагалі.

Кондиціонери для білизни - це додаткові добавки до прання, які зазвичай додаються в спеціальний лоток окремо від миючого засобу. Хоча вони роблять ваш одяг еластичним і м'яким, вони зменшують поглинаючу здатність рушників. Використовуйте кондиціонер для білизни тільки в тому випадку, якщо ви готові пожертвувати терміном служби рушника заради більшої пухнасті, і робіть це лише один раз кожні три чи чотири прання.

Якщо ви не можете знайти лоток для кондиціонера для білизни, зверніться до посібника з експлуатації пральної машини.

8. Дезінфікуйте рушники при кожному третьому або четвертому завантаженні відбілювачем без хлору або білим оцтом. Додайте 1/2 склянки (120 мл) білого оцту в миючий засіб раз на кілька завантажень, щоб на рушниках не залишалося запахів та плісняви.

Для більш ретельної дезінфекції ви можете замість цього використовувати 3/4 склянки (180 мл) нехлорованого відбілювача. Обов'язково використовуйте відбілювач безпечний для кольору, якщо ваші рушники темного кольору.

Відбілювач слід помістити у спеціально призначений для цього лоток. Якщо у вашій машині з вертикальним завантаженням немає відділення для відбілювача, змішайте відбілювач із 1 літром води та залийте в машину через 5 хвилин після початку завантаження.

При використанні цієї мети оцет найкраще додавати під час останнього полоскання. Вилийте його в лоток для кондиціонера для білизни або відкрийте пральну машину з вертикальним завантаженням ближче до кінця прання і залийте її відразу.

9. Злегка струшуйте рушники між пранням та сушінням. Виймаючи рушники з прання, злегка струсіть їх, щоб поверхневі волокна залишалися пухнастими та вбирали вологу.

Джерело: wikihow .

Читайте також:

Відбілювач може нашкодити вашому одязі: як вирішити проблему.

Як повернути білий колір речам: три дієві поради.

Чим прати речі, якщо немає порошку: кілька засобів, точно є у вас вдома .

Поделиться сюжетом

Последние новости

Внутренняя безопасность СБУ должна проверить генерала Носача, – Тука

Верховная Рада приняла закон: какие нововведения готовятся в армии

"Нафтогаз" предупредил украинцев об отоплении: известно, что нужно сделать перед включением тепла в жилище

Внук и дед из Одессы наладили международный наркотрафик в детских игрушках

Кличко: Столица подготовила к зиме 550 единиц снегоуборочной техники и сделала запас соли и песка

В СНБО отреагировали на фейк z-пропаганды о массированных ракетных ударах

За «обломками» по НПЗ в Саратове стоит Главное управление разведки

Отдых от Dota 2, ведь студия Blizzard готовится к анонсу ремастера Warcraft II

Массированная ночная атака по Одессе: есть жертвы и раненые, жуткие кадры

Как могут измениться коммунальные платежки в 2025 году

"Укрзализныця" оскандалилась из-за русского языка

Переломный момент: Генсек НАТО рассказал, почему войска КНДР в Европе меняют правила игры

Дочь Маска из-за победы Трампа приняла важное жизненное решение

Миллионные долги побуждают к повышению тарифов: вода из крана может стать дорогим удовольствием

Фиксировал размещение военных объектов: ТЦКшник сливал россиянам позиции ВСУ