Як зрозуміти, що ноутбук скоро зламається: 5 основних ознак

Як зрозуміти, що ноутбук скоро зламається: 5 основних ознак

Це досить очевидно, коли ваш ноутбук уже зламався, але як дізнатися, що він ось-ось зламається? Ще до того, як він відмовиться вмикатися, або буде блимати великими повідомленнями про те, що ваші файли тепер зашифровані, ви отримаєте кілька підказок, що щось не так. Ось типові ознаки того, що ваш комп’ютер потребує ремонту, швидше за все.

1. Він працює повільно. Більшість людей припускає, що їхній комп’ютер працює повільно через те, що він старіє, але насправді це може бути з різних причин. Погана програма, вірус, перегрів або навіть несправність жорсткого диска можуть спричинити значне сповільнення. Ви можете помітити це лише під час завантаження або запуску програми, або проблема може виникнути настільки, що навіть рух миші стає тортурним. Іноді низька швидкість просто пов’язана з новим програмним забезпеченням, з яким ваше обладнання не може впоратися.

2. Ваша система перегрівається. Дуже поширена ознака того, що ваш ноубук скоро зламається - перегрівання. Хоча воно може бути як ознакою, так і причиною пошкодження. Комп’ютери мають вентилятори, які видувають гаряче повітря, щоб вони могли охолоджувати внутрішні компоненти. У той же час свіже повітря надходить через вентиляційні отвори для створення ефективної системи охолодження. На жаль, майже кожен вентиляційний отвір у комп’ютері може швидко забиватися пилом і шерстю домашніх тварин, фактично перекриваючи циркуляцію та залишаючи компоненти перегріватися. Настільні комп’ютери мають більше місця всередині для циркуляції повітря, але вам все одно потрібно тримати їх вентиляційні отвори чистими. Ви дізнаєтесь, що ваш комп’ютер надто гарячий, якщо ваша система часто вимикається (захисне відключення), вентилятор працює понаднормово або ваш ноутбук занадто гарячий, щоб використовувати його на колінах.

3. Сині екрани смерті всюди. Ще одна ознака того, що ваш ноутбук скоро зламається - це буквально синій екран, який закриває ваш погляд. Система все ще працюватиме, але щось пішло не так. Вам буде показано текст і код помилки, часто Windows пропонує перезавантажити. Якщо перезавантаження вирішило вашу проблему, можливо, щось не завантажилося належним чином під час завантаження, і ваш комп’ютер вийшов з ладу. Це рідко, але буває. Якщо у вас постійно з’являються сині екрани, це означає, що проблема апаратного чи програмного забезпечення потребує вирішення. Ваш комп’ютер все частіше видаватиме помилки синього екрана, тому краще вжити заходів, як тільки ви дізнаєтеся, що щось не так.

4. Він видає дивні звуки. Ваш комп’ютер має кілька рухомих частин. Тепер ви знатимете, які звуки він зазвичай видає, від звукового сигналу під час запуску до дзижчання вентилятора. Коли ваші комп’ютери починають видавати зайві шуми… саме тоді все стає цікавим. Саме тоді можна подумувати про те, що ваш ноутбук скоро зламається. Вентилятори можуть зношуватися, скрипіти, жорсткі диски можуть почати клацати, а в екстрених випадках ви навіть можете почути стукіт. Жоден із них не є добрим! Щоразу, коли ви помічаєте дивний шум, пам’ятайте, що всі частини вашого комп’ютера створені для спільної роботи, і одна проблема може швидко стати багатьма, якщо її не перевірити.

5. Виходить з ладу та зависає. Якщо ваш комп’ютер випадково аварійно завершує роботу, перезавантажується без вас або повністю зависає, це вірна ознака наявності проблеми. Це теж може означати, що ваш ноутбук скоро зламається. Як би це не дратувало, ваш комп’ютер робить це не для того, щоб звести вас з розуму – це просто таке відчуття! Можливо, ви помітили, що він показує інші ознаки з цього списку, тому що збій і зависання — це те, що відбувається, коли щось не просто не так, це жахливо не так. Проблема може бути майже будь-яка, як апаратна, так і програмна, але її завжди можна виправити. Це просто останній спосіб вашого комп’ютера волати про ремонт, відчайдушно намагаючись привернути вашу увагу.

Як продовжити час роботи ноутбука, якщо немає світла: корисні лайфхаки

Ноутбук раптово вимкнувся і більше не вмикається: 3 кроки для вирішення проблеми

Що робити, якщо ноутбук завис: головні причини та як діяти

Поделиться сюжетом

Последние новости

Платежки станут гораздо меньше: как сэкономить на отоплении в зимний сезон

Госэкоинспекция представила новые подходы к экологическому контролю на международном уровне

Медработники из Ровенской области зарабатывали на уклонистах: у них найдено 14 млн грн

Как улучшить почву без химии: секреты природного восстановления

Личная трагедия обезьяны из-под Харькова растрогала сеть

Госэкоинспекция представила новые подходы к экологическому контролю на международном уровне

Элементарный грибной суп-пюре: как сделать на обед вкусное блюдо без усилий

Изменения одобрили: Минобразования рассказало об успеваемости школьников

В Германии активизировали работу спецслужбы РФ

"У нас говорят по-русски": в Одессе разгорелся языковой скандал между женщиной и фотографом

Бои за Торецк: военный эксперт рассказал о рисках захвата города окупантами и последствиях для фронта

Все чистенько, и даже перегара нет: вот зачем британцы стирают вещи водкой

Украинцам могут пересчитать платежки за газ по другому тарифу: кого ждет сюрприз

Оценка может быть неверной: Командование Сухопутных войск просит воздержаться от выводов по видео «Асгарду»

Десятки военных уехали за границу и не вернулись: в Минобороны сообщили о ситуации