Що робити, якщо у підвалі з'явилася вода та волога: нескладні методи вирішать проблему

Що робити, якщо у підвалі з'явилася вода та волога: нескладні методи вирішать проблему

Якщо у вас є вода у підвалі, вона може залишатися там місяці чи роки. Ця стояча вода може зруйнувати фундамент будинку, згнити дерев'яні балки та балки, а також створити проблеми з пліснявою та грибком, які впливають на якість повітря в будинку.

Перше, що вам потрібно зробити, коли ви виявите, що вода просочується в підвал — це визначити джерело води. Існує кілька можливих джерел повеней, включаючи поверхневі та ґрунтові води, активні проблеми з водопроводом та серйозні проблеми з вологістю. Знайшовши джерело проблеми, ви можете вирішити, як запобігти попаданню води в підпілля за допомогою ефективних рішень.

Перш ніж мати справу з водою в підвалі після сильного дощу або протікання, переконайтеся, що у воді немає проводів або електричних розеток. Крім того, надягніть товсті рукавички, наколінники, довгі штани, сорочку або пальто з довгими рукавами та взуття із закритим носком, щоб захиститися від каміння, скла, цвяхів та будь-якого іншого гострого чи небезпечного сміття, яке може знаходитися в приміщенні.

Поверхневі води зазвичай не є проблемою, оскільки будинок, обладнаний жолобами і водостічні труби, зазвичай відводить воду з підпілля. Однак, якщо ваші жолоби сповнені сміття, вода може перетікати з боків і накопичуватися навколо фундаменту вашого будинку.

Крім того, якщо водостічний жолоб погнутий, зламаний або просто спрямований у неправильному напрямку, дощова та тала вода зі снігу та льоду можуть потрапити у підпілля.

Грунтові води є однією з найскладніших проблем, з якими доводиться мати справу, оскільки вода просочується в підпілля з навколишнього ґрунту. Ця проблема особливо поширена в сезон дощів і може посилюватися таненням снігу та льоду.

Проблеми з водопроводом можуть здатися найгіршою причиною затоплення підвального приміщення, але активний витік, як правило, є однією з проблем, які легше усунути. Знайти і усунути трубу, що протікає щодо нескладно, але проблеми з сантехнікою можуть також включати в себе витік з посудомийної, пральної машини або навіть з водопроводу холодильника, тому обов'язково ретельно огляньте підпілля.

Вологість навряд чи призведе до утворення великих калюж води у підвалі, але серйозні проблеми з вологістю можуть спричинити значне зростання плісняви ​​та грибка. Ці забруднення можуть знизити якість повітря у вашому будинку, а також є ознакою того, що волога в підвалі може бути гнильною підлогою, опорними балками та будь-якою іншою відкритою деревиною.

Утримуйте жолоби в чистоті та відводьте водостічні труби подалі від підпілля.
Перевірте водостічні труби навколо вашого будинку і переконайтеся, що вони не пошкоджені, не ослаблені та не направляють воду до будинку. Зробіть необхідний ремонт і відкоригуйте напрямок потоку, щоб водостічні труби не сприяли затопленню.

Потім погляньте на свої жолоби. Якщо їх не чистити регулярно, трава, листя, бруд та інше сміття можуть застрягти і засмічитися. Коли це відбувається, дощової води нікуди подітися, тому вона накопичується в жолобі, доки не переллється через край. Вода на землі може накопичуватися навколо фундаменту будинку і просочуватися в підпіллі.

Щоб запобігти засміченню жолобів, розгляньте можливість встановлення захисного огородження і регулярно перевіряйте жолоби, щоб підтримувати їх у чистоті.

Злийте воду з підвалу.

Щоб злити воду з-під будинку, зазвичай необхідно використовувати насос, пилосос для вологого/сухого прибирання, кілька вентиляторів і осушувач. Якщо у вас є доступ до занурювального насоса, це найкращий спосіб швидко осушити затоплене підпілля; однак у цьому немає необхідності, якщо підвал тільки вологий або має кілька калюж.

У разі невеликих повеней скористайтеся пилососом для вологого/сухого прибирання, щоб швидко прибрати калюжі.

Після того, як позбавитеся води - встановіть у підвалі один або кілька вентиляторів, щоб вони обдували повітрям вологі ділянки кімнати. Осушувач також допоможе видалити вологу з повітря. Обов'язково залишайте доступ до підвалу відкритим, щоб покращити вентиляцію та прискорити процес висихання.

Джерело: bobvilla.

Читайте також:

Як утеплити вхідні двері: ефективні поради, які допоможуть зігрітися взимку.

У будинку завжди буде чисто: основні поради щодо прибирання, які слід використовувати щомісяця

Які недорогі речі допоможуть підтримувати лад у будинку

Поделиться сюжетом

Последние новости

Внутренняя безопасность СБУ должна проверить генерала Носача, – Тука

Верховная Рада приняла закон: какие нововведения готовятся в армии

"Нафтогаз" предупредил украинцев об отоплении: известно, что нужно сделать перед включением тепла в жилище

Внук и дед из Одессы наладили международный наркотрафик в детских игрушках

Кличко: Столица подготовила к зиме 550 единиц снегоуборочной техники и сделала запас соли и песка

В СНБО отреагировали на фейк z-пропаганды о массированных ракетных ударах

За «обломками» по НПЗ в Саратове стоит Главное управление разведки

Отдых от Dota 2, ведь студия Blizzard готовится к анонсу ремастера Warcraft II

Массированная ночная атака по Одессе: есть жертвы и раненые, жуткие кадры

Как могут измениться коммунальные платежки в 2025 году

"Укрзализныця" оскандалилась из-за русского языка

Переломный момент: Генсек НАТО рассказал, почему войска КНДР в Европе меняют правила игры

Дочь Маска из-за победы Трампа приняла важное жизненное решение

Миллионные долги побуждают к повышению тарифов: вода из крана может стать дорогим удовольствием

Фиксировал размещение военных объектов: ТЦКшник сливал россиянам позиции ВСУ