Як відіпрати рушники від жиру: допоможе один секрет

Як відіпрати рушники від жиру: допоможе один секрет

Жир, мабуть, найстійкіша речовина. Здається, він чіпляється за тканини, і його важко вибратися. Ви можете кілька разів прати рушник і все одно знаходити на ньому шматочки жиру, що зрештою змушує вас викинути в іншому випадку ідеально хороший рушник. Але кидати жирний рушник у пральну машину одразу після використання — неефективний спосіб вивести жир. Неважливо, чи це жир для приготування їжі, олія від деталей автомобіля чи липкі салонні засоби — жир і олії залишаться на рушниках і тканинах назавжди, тому їх буде складно видалити.

Як видалити жирні плями з рушників

Маловідомий секрет успішного видалення масла з рушників полягає в попередній обробці. Найгірше, що ви можете зробити, це кинути жирний рушник у пральну машину, не приділяючи окремо жирну пляму. Якщо ви перете жирний рушник разом з іншим одягом, ви можете сподіватися, що цей жир перенесеться на інші речі, створюючи ще гірший безлад, з яким вам доведеться мати справу.

Незалежно від типу мастила чи олії, з якими ви маєте справу, процес видалення є відносно рівномірним і включає три етапи:

  1. Попередня обробка
  2. Миття
  3. Сушіння

Якщо це здається простим, це тому, що це так. Попередня обробка – це місце, де ви виконуєте більшу частину важкої роботи, що є найкращим способом успішно звільнити ваші рушники від надокучливого жиру та олії.

Попередня обробка

Існує кілька способів попередньої обробки мастила, і спосіб, який ви виберете, залежатиме від наявного у вас обладнання та кількості мастила, з яким ви матимете справу.

Перший спосіб вимагає звичайного миття старого волосся шампунем, таким чином ви позбудетеся більшої частини жиру. Намочіть рушник і налийте одну-дві краплі шампуню прямо на жирну або масляну пляму. Втирайте шампунь у волокна рушника, як у волосся, і ви побачите, що жирна пляма вийде. Коли він вийде, прополощіть рушник теплою водою. Найкраще в цій техніці те, що ви можете використовувати її для попередньої обробки особливо стійкої жирної плями або як швидке очищення менших жирних плям.

Ви також можете попередньо обробити пральний порошок або навіть засіб для миття посуду замість шампуню. Якщо ви вирішите використовувати пральний порошок, обов’язково прочитайте інструкцію, щоб точно знати, скільки часу засіб залишатиметься на плямі.

Другий спосіб попередньої обробки вимагає зчищення щіткою. Для цього можна використовувати або кукурудзяний крохмаль, або навіть тальк, оскільки обидва вони вберуть жир з тканини. Коли рушник все ще сухий, посипте трохи кукурудзяного крохмалю або порошку на місце і дайте йому постояти кілька хвилин. Цей період очікування дає абсорбуючому матеріалу достатньо часу для вбирання жиру. Потім за допомогою старої зубної щітки або іншої щітки з м’якою щетиною ви можете обережно витерти змащений жиром порошок у відро для сміття.

Остаточний метод попередньої обробки вимагає лише відра, наповненого галоном води та чашкою білого оцту. Цей спосіб найкраще підходить для рушників, які використовуються на кухні. Кидайте жирні рушники в розведений оцет, поки не будете готові випрати їх усі. Оцет пом’якшить і видалить жир і масло, а правильне прання позбавить від запаху оцту.

Миття

Прання рушників — це, мабуть, найпростіший крок, для якого потрібна лише пральна машина. Коли мова заходить про те, як відмити жирні рушники, звичайний пральний порошок підійде для більшості плям. Очистіть надзвичайно стійкі плями або плями від небезпечних хімікатів за допомогою спеціального знежирювача, який безпечно видалить плями.

Гаряча вода — ваш найкращий друг для прання та дезінфекції забруднених рушників. Гаряча вода вб’є будь-які мікроби та бактерії, а також змусить жир послабити свою фіксацію на тканині. Якщо ви використовуєте пральний порошок, додайте склянку харчової соди або півсклянки білого оцту, щоб видалити останні залишки жиру з рушника. Оцет і харчова сода також зможуть усунути будь-які запахи жиру, а миючий засіб не дасть запаху оцту залишитися.

Сушіння

Дуже важливо перевіряти рушники після того, як їх випрано. Переконайтеся, що не залишилося плям. Якщо ви покладете випрані рушники з плямами в сушильну машину, пляма назавжди залишиться на тканині. Якщо на рушниках залишилися плями, випрайте їх ще раз, поки вони не стануть чистими.

Якщо у вас немає часу або терпіння, щоб перевірити величезну кількість жирних рушників, які щойно вийшли з пральної машини, вам краще повісити рушники, щоб вони сушилися на білизні. Рушники для сушіння на повітрі, навіть якщо на них є жирні плями, не дадуть плямам осісти на волокнах.

Джерело: towelsupercenter

Читайте також:

Як очистити кухонні шафи від жиру: покрокова інструкція

Як прати рушники, щоб вони пахли свіжістю: простий лайфхак

Як відіпрати рушники від бруду та стійких плям: допоможе один дієвий спосіб

Поделиться сюжетом

Последние новости

Внутренняя безопасность СБУ должна проверить генерала Носача, – Тука

Верховная Рада приняла закон: какие нововведения готовятся в армии

"Нафтогаз" предупредил украинцев об отоплении: известно, что нужно сделать перед включением тепла в жилище

Внук и дед из Одессы наладили международный наркотрафик в детских игрушках

Кличко: Столица подготовила к зиме 550 единиц снегоуборочной техники и сделала запас соли и песка

В СНБО отреагировали на фейк z-пропаганды о массированных ракетных ударах

За «обломками» по НПЗ в Саратове стоит Главное управление разведки

Отдых от Dota 2, ведь студия Blizzard готовится к анонсу ремастера Warcraft II

Массированная ночная атака по Одессе: есть жертвы и раненые, жуткие кадры

Как могут измениться коммунальные платежки в 2025 году

"Укрзализныця" оскандалилась из-за русского языка

Переломный момент: Генсек НАТО рассказал, почему войска КНДР в Европе меняют правила игры

Дочь Маска из-за победы Трампа приняла важное жизненное решение

Миллионные долги побуждают к повышению тарифов: вода из крана может стать дорогим удовольствием

Фиксировал размещение военных объектов: ТЦКшник сливал россиянам позиции ВСУ