Правда і вигадка про рибні консерви: яких на вигляд смачних баночок варто уникати
Рибні консерви – це смачний і зручний продукт, а й цінне джерело поживних речовин. Вони містять легкозасвоюваний білок, необхідний для зростання та відновлення тканин, а також жирні кислоти омега-3, важливі для здоров'я серця, мозку та зору.
Вітаміни D, B12, A, а також кальцій, фосфор, селен та інші мікроелементи, що містяться у рибних консервах, допомагають підтримувати загальне здоров'я.
Про це розповіли у GoToShop.
Завдяки процесу консервування риба зберігає свої поживні властивості і може зберігатися тривалий час без холодильника, що робить її чудовим вибором для походів та подорожей.
При виборі рибних консервів варто звертати увагу на кілька факторів:
- Перевагу краще віддати рибам з холодних вод, таким як лосось, сардини, скумбрія, тунець, оскільки вони містять менше ртуті.
- Консерви у власному соку, оливковій олії чи томатному соусі є гарним вибором, а додавання цукру та штучних інгредієнтів краще уникати.
Більшість рибних консервів виготовляють із видів, що містять незначну кількість цієї речовини. Однак, щоб мінімізувати ризики, фахівці рекомендують вживати рибні консерви не частіше 2-3 разів на тиждень, особливо для жінок у період вагітності та годування груддю, а також для дітей.
Рибні консерви є корисним і доступним продуктом, який може збагатити ваш раціон необхідними поживними речовинами. Дотримуючись простих правил вибору та вживаючи їх у помірних кількостях, ви отримаєте максимальну користь без шкоди здоров'ю.
Крім того, Знай.ua повідомляв, чоловік купив сину восьминога, але потім вони зіткнулися зі справжнім кошмаром: виявилося - не самець