Тягне на солоненьке - це не вагітність: як ваші улюблені продукти можуть стати сигналом про небезпеку
Не завжди сильне бажання з'їсти чогось солоденького говорить про те, що у вас слабка сила волі. Дуже часто наш організм сигналізує нам таким, що з ним не все добре.
Не слід забувати, що кишечник впливає на мозок та поведінку людини. Про це пише Портал medicalanswers.
Наступного разу, коли ваш організм буде атакувати вас бажанням з'їсти щось із цього списку, запишіться на прийом до вашого терапевта.
Тягу до солоного зазвичай пов'язують із вагітністю. Іноді таким чином наш організм намагається повідомити про певні відхилення. Сильна потреба з'їсти щось солоне, наприклад, виникає на тлі хронічного запалення сечостатевої системи. Тож зовсім не зайвим за таких обставин буде УЗД нирок.
Тягу до солодкого можуть запускати багато чинників. Наприклад, гіпоглікемія та недоотримання мозку глюкози, метаболічні порушення та діабет, а також порушення в роботі кишечника. Так, при активності грибків роду кандида, що викликають кандидоз, на солодке може тягнути, оскільки цукор є бажаною їжею для мікроорганізмів, і вони його потребують.
Якщо виникають потяги до гострих або гірких продуктів, це може вказувати на порушення, що призводять до уповільнення обміну речовин, а також на проблеми з жировим обміном. Ваш організм викликає таке бажання, оскільки гострота та гіркота надають стимулюючу дію та допомагають йому стати активнішою.
Якщо ви мрієте про морозиво та йогурти, можливо, не в порядку стравохід, є кислотний рефлюкс або печія, при яких такі продукти дають заспокійливий ефект.
Матеріали характеру новин не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед ухваленням рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем та зверніться до фахівця.
Раніше ми повідомляли, що якщо ви встаєте вночі в туалет, то час насторожитися: що кажуть лікарі та народні прикмети про це.