Цей гребінець залишить вас без волосся і з лупою: багато хто не звертає на це уваги, а варто було б
Якість та краса волосся залежать не тільки від правильного догляду та захисту, а також від гребінця.
Однак ми зараз не говоритимемо про те, яка краще чи гірше, головне – це розібратися, як часто її потрібно мити.
Ми щодня використовуємо гребінець для укладання та догляду за волоссям, але лише одиниці замислюються про те, як її стан та якість впливає на здоров'я волосся та шкіри голови. Дерматологи радять вивчити правила догляду за гребінцями, щоб уникнути поганих наслідків.
Коли ми використовуємо гребінець, на ній залишаються мікрочастинки волосся та шкіри голови. Це ідеальне середовище для розвитку бактерій та плісняви, що загрожує появою лупи та випаданням волосся.
Доглядати цей інструмент легко, але все залежить від його матеріалу. Так, для початку потрібно запам'ятати, що гребінець слід очищати після кожного використання.
Якщо гребінець зроблений з кераміки або пластику, її слід промивати раз на місяць теплою водою з додаванням невеликої кількості шампуню, а потім під проточною водою і залишити повністю висохнути.
Гребінець із гумовою подушечкою потрібно розбирати на деталі, тому що вода проникає глибоко і може повністю не висохнути, через що з'являться бактерії. Якщо це неможливо, рекомендується обробляти інструмент дезінфікуючим розчином кожні два місяці.
Особливу увагу потрібно приділити дерев'яним гребінцями, оскільки покриття лаком може зіпсуватись через контакт з водою. Їх можна швидко сполоснути під водою та витерти насухо.
Раніше ми повідомляли, що не панікуйте, якщо брови випадають: прості способи повернути їм здоров'я та густоту.