Явно це не те ударне угруповання, - політолог про білоруські війська на кордоні
Про це він розповів на каналі «PolitБюро».
«Ні, я не думаю. Справа в тому, що, мабуть, Олександр Григорович відчув себе трохи краще фізично. Ну, пам'ятаємо, не минуло й 3 тижні, як він уже там говорив про те, що президент не є вічним тощо. А тут, мабуть, відчув себе краще, і він намагається з'явитися в образі військового вождя. Вже там розповідає про те, що можемо і на Польщу, якщо доведеться, наступати», - розмірковує Андрій Золотарьов.
Як він зазначає, Лукашенко говорив, що відправить до кордону третину армії, ну, від цієї третини у кращому разі у добрих бойових кондиціях теж третина, це насамперед повітряно-десантні бригади, спецназ білоруський, оснащення та підготовка яких більш-менш на рівні. А решта, стверджує експерт, навіть пороху не нюхала.
З іншого боку, зазначає гість програми, і наші війська на кордоні там пороху не нюхали, білоруси називають цифри близько 120 000 осіб, але хто ж під час війни правду скаже. Водночас він наголошує, що у нас проблеми на Покровському напрямку, під Торецьком, Нью-Йорк на волосині.
«І в цій ситуації, природно, цінний кожен батальйон. Понад тисячу кілометрів українсько-білоруський кордон, дійсно, доведеться ці мізерні резерви спрямовувати на те, щоб прикрити кордон. Навіть якщо білоруси направлять третину своїх Збройних сил, ну, 1000 км кордон, поділіть на 20 000. Це не бозна-яка щільність, явно це не те ударне угруповання», - пояснює Андрій Золотарьов.