Владислав Михайленко заявив, що нам потрібен глибинний аналіз усіх рішень і реформ влади
Про це він розповів у програмі «Особистість з Сергієм Дойком».
Як зазначає гість програми, все почалося з того, коли у нас вирішили підняти зарплати у державних підприємствах, поліції, суддям тощо, бо люди, які мають справу з великим капіталом, з державним капіталом, мають заробляти багато, щоб не красти. Далі, продовжує він, це не сподобалося суспільству, реформа призупинилася, а несправедливість щодо виплат залишилася, хтось мав великі зарплати, хтось – ні.
«Із чим ця логіка зіштовхнулася? Що у нас десятки тисяч комунальних підприємств, державних підприємств, і більшість із них не ефективні. Наприклад, у Києві комунальні підприємства ліквідують потрошечки, але їх багато. І проблема в тому, що вони всі збиткові, от абсолютно всі. Це величезна проблема. Державні підприємства – те ж саме. Тобто що має відбуватися на цьому тлі? Глибинний аналіз», - пояснює Владислав Михайленко.
Якщо у тебе прибуткове підприємство, міркує він, і ти приніс мільярд гривень у бюджет, то можеш виписати собі з цього премію, бо це той мільярд, який не витяли з кишень платників податків, питань немає, якщо ж це збиткове підприємство, то йому мінімалку повинні платити і ніяких премій. Так само, зазначає ексдепутат, незрозуміла ситуація з комунальними, державними будівельними компаніями, виходить, що їм платять платники податків, але це, по суті, приватний бізнес.
«Тобто реформу почали, дійшли до хейту громадськості, зупинили, а потім взагалі все переграли. Якщо люди при владі хочуть ухвалювати серйозні управлінські рішення, вони мають у них іти до кінця і не боятися того, що хтось там скаже, що це погано. Ідіть до кінця, покажіть результати, вони можуть бути добрі, погані, але ви спробували. І такі люди мають бути при владі, які несуть відповідальність за свої дії, які розуміють, що їхні дії можуть бути неправильними», - підсумовує Владислав Михайленко.