Андрій Васильчук: Хто проти Буданова? – майбутнє бойового генерала вирішується у найвищий кабінетах
Про це пише Андрій Васильчук на порталі Сайт.юа. Наводимо слова автора без коментарів.
І воно досі не має чіткої однозначної відповіді. Наразі точно відомо – є бажання і точно буде спроба. Питання в тому, що Буданов не та фігура, яка просто так віддасть себе на волю долі.
Власне, зі списку цих агітаторів можна зробити однозначний висновок і щодо замовника самої кампанії. Більшість критиків генерала так чи інакше мають стосунок до провладної партії. Що аж ніяк не сюрприз. От тільки останні кадрові зміни в країні проводились в інтересах виключно одного українського політичного діяча, ініціали якого – дві перші літери алфавіту.
Саме він останнім часом лобіює і проводить кадрові ротації, які покликані закріпити за ним повний контроль над всіма українськими силовими структурами. Є абсолютно точна інформація, що ротацію керівників, окрім ГУР, найближчим часом можуть очікувати Генпрокуратура, СБУ та судова система.
Мої джерела чітко кажуть – конфлікт між Будановим та всесильним АБ набирає обертів протягом щонайменше півроку. І це єдина причина можливого звільнення. Адже ГУР, попри критику, таки доводить свою ефективність.
Зараз дедалі більше співрозмовників так чи інакше вказують: прибрати начальника ГУР – справа складна і небезпечна. Особливо враховуючи кількість компромату, який генерал потенційно міг зібрати за час керівництва спецслужбою. Тож нині всерйоз розглядається можливість навіть не звільнення, а фізичної ліквідації. Після спроби отруєння його дружини цей варіант вже не видається чимось фантастичним. Тим більше коли в справі можуть брати участь російські «спеціалісти».
Найвірогіднішим способом ліквідації називають організоцію смертельної дорожньо-транспортної пригоди. Якщо згадати найрезонансніші та найзагадковіші замовні вбивства в Україні, то побачимо, що саме ДТП є одним із найулюбленіших способів прибрати незручні фігури.
В цілому зрозуміло, що зараз іде жорстка боротьба кількох політичних груп, які починають розподіл влади у гіпотетичній післявоєнній Україні. В цьому протиборстві учасники не гребують будь-якими засобами. Йде розподіл сфер впливу та грошових потоків. Будь-кому з них заважатиме амбітний генерал, не схильний до сумнівних компромісів.