Як знайти людину за місцем розташування телефону: корисні додатки

Як знайти людину за місцем розташування телефону: корисні додатки

Існує кілька типів програм для пошуку зниклих за місцезнаходженням телефону. По-перше, це спеціальні сервіси від українських операторів стільникового зв'язку, за допомогою яких довірені люди, призначені абонентом, можуть відстежити актуальне розташування телефону.

Маячок Київстар Це платна послуга вартістю 2,13 грн. за один запит, яка працює навіть без підключення до мобільного інтернету. З її допомогою ви зможете знайти, де зараз ваша близька людина на карті з комп'ютера та отримувати інформацію про її місцезнаходження через SMS, ММС або електронну пошту. Щоб отримати можливість відстежувати місцезнаходження члена вашої родини, друга або знайомого, потрібно активувати послугу, набравши номер 14714380[номер]#.

Щоб скористатися послугою, необхідно додати телефонні номери абонентів, розташування яких потрібно визначати, до віртуального списку (до 10 абонентів), надіславши запит. Вони повинні протягом 15 хвилин надіслати відповідь з текстом ТАК (дозволити постійно)/НІ (не дозволити).

«ЗнайДе» від Vodafone Ця послуга працює за таким же принципом, як і «Маячок» від «Київстар». Вартість відправлення SMS із запитом складає від 0,25 грн. Перші 5 днів користування послугою – безкоштовно. Послугою можна скористатися як через інтернет, так і з мобільного телефону через SMS на номер 7005.

Щоб знайти зниклого або відстежити місцезнаходження ваших близьких, слід надіслати SMS на номер 7005 з текстом ДОДАТИ <номер телефону> <ім'я>. Наприклад: ДОДАТИ 0501111111 Надія. На номер абонента, який ви додаєте до списку, прийде SMS-повідомлення із запитом на дозвіл позиціонування. Щоб дозволити визначення місцезнаходження, ця людина має надіслати SMS-повідомлення на номер 7003 з текстом ТАК <номер телефону>. Для заборони – з текстом НІ <номер телефону>.

Додаток Family Locator Ця програма може відстежувати місцезнаходження членів сім'ї, знайомих та друзів у режимі реального часу. Програма підходить як для iOS, так і Android. Щоправда, 1 тиждень використання коштуватиме $11,99. Крім відомостей про місцезнаходження, можна також переглянути історію переміщень, налаштувати повідомлення, які приходитимуть, коли людина приїде в певне місце або залишить його, а також надсилати та отримувати екстрені оповіщення SOS.

Сервіс Find My Device Раніше цей сервіс називався Android Device Manager, а про те, як він працює AIN.UA, писав раніше. У 2017 році Google здійснив редизайн і з того часу сервіс називається Find My Device. З його допомогою можна не лише відстежити розташування смартфонів та планшетів на цій платформі, а й дистанційно блокувати їх. Маючи доступ до облікового запису Google, ваша довірена особа зможе подивитися на карті, де ви знаходитесь. Для цього йому знадобиться комп'ютер із підключенням до Інтернету.

Додаток "Локатор" для власників Apple Можливість пошуку пристроїв мають і власники Apple. Безкоштовна програма «Локатор» дозволяє визначити місцезнаходження всіх ваших пристроїв на платформі iOS, побачити локації на карті і навіть отримати маршрут, яким можна їх відшукати. Також програма повідомить рівень заряду гаджета, що шукається. Додаток підтримує російську та українську мови.

Як правильно заряджати смартфон Xiaomi: швидкий спосіб.

Функції, які необхідно терміново вимкнути на телефоні: це шкодить вашим даним.

Також нагадаємо, які додатки псують батарею.

Поделиться сюжетом

Последние новости

Обучение в школах на грани коллапса: молодежь не хочет учить детей

"Приставили пистолет к шее": в Полтаве напали на блогера Николаса Карму

Как в Украине получить полную сумму субсидии: инструкция на весь отопительный сезон

Как и чем нужно подкормить яблони в октябре: самые действенные советы садоводов

Макс Барских рассказал про создание семьи и рождения первенца: 5 лет назад был не готов

Заплатите за соседа, который много моется: украинцам рассказали, как они "закрывают" коммуналку кому-то из дома

Домашняя гранола с изюмом и ягодами: рецепт полезного завтрака от звезды "Мастер Шеф"

ISW: Путин не желает мириться со снижением интенсивности российских боевых действий в Украине

Грип, простуда, ОРВИ и даже коронавирус: как защититься во время сезонных болезней и карантина

Пенсия 60 тыс грн. и миллионы на счетах находятся у жены ректора Львовской политехники Юрия Бобала

На Харьковщине женщина работала на окупантов, чтобы ухаживать за матерью: ее привлекли в суд

Не дайте салу испортиться: как правильно хранить любимый продукт

Получит каждый учащийся: школьников ждут новые правила

Прогноз магнитных бурь на неделю с 7 по 13 октября: названы самые опасные дни

Чисто мужские секреты: проверенные годами способы "удаления" жира с живота