Що робити, якщо смартфон на Android або iPhone почав повільно працювати: 7 найпопулярніших причин

Що робити, якщо смартфон на Android або iPhone почав повільно працювати: 7 найпопулярніших причин

Якщо смартфон почав повільно працювати, це означає, що вам потрібно вирішити цю проблему, адже користуватися сповільненим пристроєм дуже неприємно та дратуюче.

Майже не має значення, який у вас телефон — з часом він стає таким повільним. Але не впадайте у відчай! Якщо смартфон почав повільно працювати, ось кілька порад, як спробувати відновити продуктивність.

Замало місця для зберігання

Ваш телефон є комп’ютером, і, як і будь-який інший комп’ютер, він використовує сховище та пам’ять для запуску програм. Якщо ваше сховище переповнене, це ви побачите, що смартфон почав повільно працювати. Намагайтеся, щоб принаймні третина була відкритою. Наприклад, якщо ваш телефон має 64 ГБ пам’яті, збережіть близько 20 ГБ вільного місця. Фотографії, відео та вкладення Whatsapp є головними винуватцями: збережіть їх у хмарному сховищі та видаліть із свого пристрою.

Пропуск оновлень

Деякі люди пропускають оновлення для своїх телефонів, вважаючи, що ці повільні пристрої не працюють. Але в більшості випадків все навпаки: оновлення програмного забезпечення покращують продуктивність і безпеку. Звичайно, якщо телефон старий (більше чотирьох років), оновлення можуть уповільнити його роботу. Але якщо це так, краще замінити телефон, оскільки пропуск оновлень не пришвидшить роботу. Однак це зробить його більш вразливим до хакерів і кіберзлочинців.

Низький заряд батареї

Якщо заряд батареї низький, телефон споживає енергію економніше. Намагайтеся, щоб ваш телефон був заряджений вище 50 відсотків. Не використовуйте його до мінімуму — це знизить продуктивність і ризикує пошкодити батарею. Ви можете подумати про заміну батареї, хоча навряд чи нова забезпечить значне збільшення швидкості старого телефону. Перевірте панель живлення свого телефону на наявність програм, які споживають багато енергії, і видаліть ті, які вам не потрібні.

Шкідливе програмне забезпечення

Цей сценарій є більш малоймовірним, але цілком можливо, що ваш телефон заражено зловмисним програмним забезпеченням (зловмисним ПЗ), яке зловмисники використовують для викрадення ваших паролів та іншої інформації. Якщо ви завантажуєте багато програм, особливо не з офіційних магазинів програм, існує ймовірність зараження зловмисним програмним забезпеченням і ви можете побачити, що ваш смартфон почав повільно працювати. Найкращий крок — скористатися сканером зловмисного програмного забезпечення і перевірити наявність проблем.

Низька швидкість передачі даних

Ця проблема більше стосуватиметься конкретної програми, ніж вплине на загальну швидкість телефону. Більшість програм покладаються на підключення до даних. Якщо ваше з’єднання для передачі даних повільне, це може вплинути на їх продуктивність. Якщо у вас слабкий сигнал або якщо з’єднання з мережею дуже повільне, це може призвести до затримки деяких програм. Знайдіть ближчу вежу або швидший Wi-Fi.

Старий апарат

Технологія продовжує розвиватися. Коли на телефонах з’являється нове апаратне забезпечення, розробники оновлюють своє програмне забезпечення. Новіше програмне забезпечення не оптимізоване для старого обладнання, тому старі телефони починають боротися. Якщо вашому телефону більше трьох років, не використовуйте на ньому вимогливі додатки (наприклад, ігри) і намагайтеся використовувати «полегшені» версії додатків. І, можливо, почати відкладати на новий телефон.

Операційна система несправна

Є один спосіб «усе або нічого» перевірити, чи можна пришвидшити роботу телефону — скинути заводські налаштування. У смартфоні працює складне програмне забезпечення, і багато речей можуть піти не так, що призведе до повільної роботи телефону. Виконання «аппаратного» скидання очищає телефон, усуваючи багато з цих проблем. Стирання телефону означає втрату ваших контактів, програм, фотографій та інших даних. Тому обов’язково зробіть їх резервну копію!

Читайте також:

Як позбутися надокучливої ​​реклами на телефоні: просте вирішення проблеми

Як розблокувати SIM-картку, якщо забув PIN-код: прості варіанти

Як дізнатися, що за вашим телефоном стежать: головні ознаки та вирішення проблеми

Поделиться сюжетом

Последние новости

Октябрь 2024 года принесет новые риски и трудности: гороскоп на месяц для всех знаков Зодиака

Отказ от боевой повестки: украинцев предостерегли от суровых последствий

Выгодно ли устанавливать двухзонный счетчик в 2024 году: объяснение облэнерго

"ПриватБанк" требует уплатить долг после кражи с карты: мужчина обратился в киберполицию

Журналистка устроила скандал вокруг батальона, который отказался идти в Угледар

"Знаем, как вы ждали...": озвучена дата премьеры тринадцатого сезона "Холостяка"

Как сделать зиму вкуснее: рецепт фаршированных помидоров с остринкой

Газ подорожает для всех: как новый тариф ударит по кошельку

Нарушение создает опасность: украинцам грозит штраф в размере 680 гривен

"Мир не менялся, моя нежная...": Соловий сама пришла к бывшему Сергею Жадану

Какие деревья обязательно нужно обрезать осенью: полезные лайфхаки

Что делать, когда исчезает свет: ДТЭК назвали главные шаги

Закарпатские вкусы: паштет из фасоли и сушеных грибов, который легко сделать дома

Членство Украины в НАТО и завершение войны: в Financial Times узнали о переговорах

Сирены, обстрелы и сопротивление: разработчики S․T․A․L․K․E․R․ 2 показали, как делали игру во время войны