Один зі світових лідерів виробництва машин для розмінування відкрив офіс в Україні

Один зі світових лідерів виробництва машин для розмінування відкрив офіс в Україні

Хорватська компанія DOK-ING, що спеціалізується на виробництві роботизованих систем для гуманітарного розмінування, відкрила свій офіс в Києві.

Про це інформує пресслужба Міністерства економіки України.

Перша віцепрем’єр-міністерка України - міністерка економіки України Юлія Свириденко зазначила, що Україна є одним із ключових користувачів машин для розмінування DOK-ING:

"Один зі світових лідерів у галузі роботизованих систем для гуманітарного розмінування хорватська компанія DOK-ING відкриває свій офіс в Києві. Україна є одним із ключових користувачів машин для розмінування DOK-ING і відкриття офісу допомагатиме посиленню координації зусиль в протимінній діяльності між Україною та Хорватією".

За її словами, зараз в Україні працює 45 хорватських машин для розмінування DOK-ING, які допомогли очистити понад тисячу гектарів української землі. До прикладу, в автопарку Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) є 10 легких машин для розмінування MV-4 та 14 важких машин для розмінування MV-10. Хорватські машини для розмінування також використовує Державна спеціальна служба транспорту (ДССТ), оператори гуманітарного розмінування та підрозділи ЗСУ.

Відомо, що із 45 машин DOK-ING, які працюють в Україні, — 8 виготовлені саме на українському заводі, який є партнером хорватської компанії. Щодо цього міністерка зазначила:

"Для нас дуже важливо, що частина техніки DOK-ING виробляється саме в Україні, адже це водночас нові робочі місця та додаткові надходження до бюджету і підтримка економіки. Крім того, виготовлення обладнання в Україні скорочує час на доставку і полегшує логістику, коли потрібен ремонт".

В контексті цього Юлія Свириденко висловила сподівання щодо тіснішої співпраці з Хорватією.

"Я сподіваюся, що відкриття офісу в Києві буде початком ще тіснішої співпраці і наші сапери зможуть навчатися в Україні тому, як керувати та обслуговувати ці машини".

Варто зазначити, що DOK-ING виготовляє як легкі, так і важкі роботизовані машини розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів. Внаслідок низького профілю і міцної конструкції техніка є стійкою до детонацій протипіхотних мін та нерозірваних боєприпасів. Такі машини керуються пультом дистанційного керування, радіус дії якого сягає до 1500 метрів.

Як повідомляв раніше "Апостроф", очільник Міністерства оборони України Рустем Умєров у рамках зустрічей на 24-му засіданні у форматі Рамштайн у Німеччині закликав партнерів до активнішої співпраці у питанні спільного виробництва української зброї.

Поделиться сюжетом

Последние новости

Наступление россиян на Покровск: разведка Эстонии сделала прогноз

Без света и тепла почти неделю: украинцев напугали зимним прогнозом

Госэкоинспекция назвала крупнейших нарушителей за неделю: ущерб на миллионы гривен

Простые и вкусные голени в духовке: доступный ужин за полчаса

Пенсионерам пообещали баснословные деньги: выплатят до 21 000 грн

Субсидии начислят тем, кто раньше не имел этого права: кого уже ждут в ПФУ

В школах на переменах хотят запретить русский язык: стало известно, будут ли наказывать штрафами

В Беларуси задержали женщину дома, откуда было снято падение дрона

Унаследовала богатство: "дешевая" картина превратила женщину в миллионершу

В группе JKX подтвердили, что компании Боголюбова и Коломойского почти 8 лет войны в Украине финансировали Россию

Коррупция и элитная недвижимость: в СМИ выпустили расследование о депутате Железняке

Минобороны назвало число погибших военных в плену РФ

Хватит десяти минут: рецепт "невидимого" яблочного пирога с начинкой, видео

Украинцам объявили о новых выплатах в октябре: нужно поторопиться, чтобы хватило на всех

В Х заметили неприятный нюанс в отъезде певицы Alina Pash в США