Інвестуйте в мрію: як стати власником елітного будинку в горах та примножити капітал

Інвестуйте в мрію: як стати власником елітного будинку в горах та примножити капітал

?І де, як не тут, хочеться мати будинок мрії ? впевнені його засновники ? Андрій Мартищук та Нестор Мельник. Тож вирішили здійснити цю мрію не лише для себе.

Збудувавши чималий сучасний туристично-відпочинковий комплекс і створивши власну управлінську компанію, вони пропонують не лише відпочинок у люксових котеджах, а й можливість придбати готову туристичну нерухомість у Карпатах.

"Основна ідея цього задуму полягає в тому, що всім, хто хоче мати будинок в горах, але не бажає заходити в процес купівлі землі, будівництва, а потім ще й складного процесу експлуатації будинку, ми пропонуємо готовий продукт. На 20-ти гектарах землі, передбачених під забудову, ми звели близько сотні окремих котеджів, кожен з яких має свою земельну ділянку і разом з нею перейде у власність", ? розповідає один з авторів ідеї, керівник проєкту Андрій Мартищук.

Skogur ? повністю автономне містечко закритого типу з охороною, відеонаглядом, інтернетом, системою пожежогасіння, спроєктоване як курорт.?Тут не тільки котеджі, а й розвинена інфраструктура, дублюючі комунікації, ресторани, піцерія, банно-оздоровчий комплекс, гірське озеро, басейн. Обслуговування території котеджного комплексу та будинків повністю бере на себе власна керівна компанія.

"Без належного управління і обслуговування 24/7 ? будинок ? це тільки квадратні метри. Власна управляюча компанія ? це конкурентна перевага Skogur, яка діє не на словах, не на папері, чи в рекламних гаслах," - каже співвласник котеджного містечка Нестор Мельник.

"Перевага такого підходу очевидна, ? додає Андрій Мартищук. ? Людина приїжджає в свій будинок, де вже все готове: є продукти в холодильнику, застелені ліжка і увімкнено опалення. Вона не чистить сніг, не косить траву, бо це все вже зроблено. На території постійно перебуває персонал, який готовий будь-якої миті допомогти".

Для всіх власників котеджів діють загальні правила, які прописуються в договорі з керівною компанією. Зокрема, господар будинку не повинен нічого змінювати в зовнішньому вигляді котеджу та ландшафті.

Щодо інтер?єру, то тут все залежить від того, чи планує власник здавати цей будинок? туристам: якщо так, то всередині все має відповідати єдиному стандарту котеджного містечка,? якщо ж ні, то господар може змінювати внутрішнє оздоблення котеджу на власний розсуд.

Ще однією важливою умовою є заборона здавати котедж туристам без керівної компанії. Дотримання цих вимог дозволяє підтримувати стабільно високий рівень сервісу в усіх котеджах.

"За нашими підрахунками, за сприятливих умов, для власників такі котеджі мали б окупитися за 12-15 років. Керівна компанія бере за свої послуги 30% прибутку, 70% отримує власник.?У такому співвідношенні, за 50-60% завантаженості будинок окупить себе за вказаний період. Фактично, ми пропонуємо в певній мірі депозит, гарантований нерухомістю. Нерухомість приносить пасивний дохід, вона ? швидколіквідна і не завдає клопотів".

Торік, враховуючи середні показники завантаженості містечка Skogur та середньої ціни від здачі в оренду одного котеджу, виторг компанії від оренди склав 56 мільйонів гривень.

Засновники запевняють,? інвестори та туристи готові вкладати чималі кошти, аби бачити з вікна не сусідні відпочинкові комплекси, а гори, захід сонця, туман на світанку, чути, як пахне ліс після дощу. А це на сьогодні ексклюзивна і навіть преміальна послуга.?

Дізнатися більше про можливості, які пропонує Skogur можна за посиланням: skogur.ua та invest.skogur.ua.

Поділитися сюжетом

Останні новини

Чоловік у Києві вдарив пуделя ногою і поплатився

«Знайти додатковий ресурс»: Шмигаль розповів, скільки Україні не вистачає грошей

У Німеччині зміняться умови отримання соцдопомоги: вони стануть значно жорсткішими

Пенсіонерам нарахують 292 гривні: хто отримає мізерний бонус

Камала Гарріс розповіла про переговори з рф: демократка назвала свої умови укладання миру

Ціни вдвічі вищі за торішні: українці розоряться на покупці овочів

Заборона мобілізації 18-25 річних: нардеп пояснив, на що погодилась влада

Коли садити фруктові дерева восени: найкращі поради від господарів

Перці, фаршировані баклажанами на зиму: унікальна консервація, яка "випарується" швидше за інших

Збитки держбюджету на 1 мільярд: стала відома причина обшуків у компанії «Автомагістраль-Південь» Олександра Бойко

"Таку людину мало хто знає": видатний психіатр розкрив природу корупції

КНДР може відправити в Україну свою армію для підтримки росіян

Митна служба попередила про нову акцію протесту польських фермерів

Часу дали зовсім мало: ТЦК скоротив терміни явки за повісткою

У пенсіонерів зростуть виплати у жовтні: отримати можна до 600 грн