Питання цивільного захисту населення розглянули на нараді Президента з обласними керівниками

Питання цивільного захисту населення розглянули на нараді Президента з обласними керівниками

Останні ракетні обстріли, трагедії в Києві, Кривому Розі де загинуло і було поранено більше 150 громадян, в тому числі дітей, показують, що питанню цивільного захисту населення не приділяються достатньо уваги.

Органи державної влади, місцевого самоврядування не приділяють питанню цивільного захисту населення належної уваги. А якщо відверто кажучи, то не піклуються зовсім про наших громадян.

Відсутність державного фінансування, відсутність грошових коштів в державному та місцевому бюджетах призводить до невиконання вимог чинного законодавства, постанов та розпоряджень уряду громадами.

За останній час впровадження систем оповіщення набрало корупційних масштабних схем, це і лобіювання ДСНС окремих комерційних структур, звичайно в корисних цілях, перевитрати та нецільове використання бюджетних коштів при впровадженні систем оповіщення.

Раніше ЗМІ наводили приклади закупівлі систем в місті Вишневе Київської області, по цінам в два рази вище, ніж на аналогічне обладнання в місті Макарові. Маніпуляції при проведенні тендеру в Кременчуці, коли компанія, яка дала нижчу ціну на 10 млн грн була відхилена, а щоб поживитись на бюджетних грошах, місцеві злодії, які сидять в кабінетах міської ради, вирішили вдатись до маніпуляцій – зміни тендерної документації. І таких випадків в країні багато.

Але основна біда - це те, що практично системи оповіщення не закуповуються. Дуже багато намагаються розказати суспільству про вітчизняних виробників систем оповіщення таких як «Галтехноком», «Львів-Телеком», «Вуличне Радіо», «Бранд Майстер», але за період п'яти років ці компанії влаштували систем аж на 15 млн грн. Якщо перевести на кількість то набіжить може систем 80 і у громадськості виникає великий сумнів їх працездатність.

Так можна будувати цивільний захист населення 200-300 років, в той час коли потреба систем для України складає десятки тисяч одиниць. Системи оповіщення потрібні були ще вчора і тому органам державної влади, місцевого самоврядування треба задуматись.

Прийшов час, коли і Президент вирішив втрутитись в питання впровадження систем оповіщення. По інформації, за останній час, вже двох керівників областей звільнено саме за відсутність заходів цивільного захисту населення.

Українці сподіваються, зустріч Президента з керівниками областей, внесе ясність. Органи державної влади, місцевого самоврядування в цьому питанні повинні взаємодіяти, адже тільки сумісними зусиллями можна налагодити належний цивільний захист населення.

Поделиться сюжетом

Последние новости

Тарифы на тепло: кому могут пересчитать платежку

Как дети на длительном лечении в Украине могут продолжать учёбу: советы и программы

Анна Атаманова рассказала, почему на самом деле перенесли «Рамштайн»: «Есть много моментов, которые…»

Чем подкормить малину в октябре, чтобы иметь гарантированный урожай: хитрости садоводов

Украинка пыталась сделать клизму 6-месячной крошке термометром, хирурги не поверили своим глазам

Минус 30 грн в чеке: супермаркеты резко снизили цены на селедку, скумбрию и карпа

Лакомство без выпечки: быстрые сладости из печенья от "Мастер Шефа" Глинской

Точно будут уважать: 15 простых, но действенных правил пути к самосовершенствованию

Как восстановить плодородие почвы и увеличить урожай: огородники дали важные советы

Мобилизация в обход ТЦК: что изменилось для военнообязанных

Александр Мусиенко рассказал, будут ли ВСУ расширять свой плацдарм в Курской области

Роман Пальчиков: за этот год Украина разминировала территорию размером с Молдову

Чиновники "теряют" 100 прожиточных минимумов в каждой второй декларации: объяснить, откуда деньги, не могут

"Все плохо": мобилизация в Украине вызвала возмущение военного психолога

Немцы выпустили бюджетный электрокар для города: можно мчать 45 км/ч без прав